1. Dzisiaj (24.VII) XVII; Msza Święta z okazji dnia patrona za ks. Krzysztofa o godz. 9.00; błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów po każdej Mszy Świętej oraz zbiórka ofiar na pojazdy dla misjonarzy (1 gr. za szczęśliwie przejechany kilometr).
 2. W poniedziałek (25.VII) święto św. Jakuba Apostoła, we wtorek św. Joachima i Anny, dziadków Pana Jezusa, pamiętajmy aby naszym dziadkom podziękować i pomodlić się za nich; w środę (27.VII) adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień; Litania do Krwi Chrystusa o godz. 17.50; w czwartek (28.VII) wspominamy św. Szarbela Makhlufa,
  kapłana, w piątek (29.VII) świętych Martę, Marię i Łazarza. Marta jest patronką gospodyń,
  msza święta w ich intencji o godz. 18.00.
 3. W czwartek (28 VII) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 4. Za tydzień (31.VII) XVIII niedz. zw. Ostatnia miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczornej. Marsz pokutny ulicami Siedlec początek godz. 14.00 przy pomniku św. Jana Pawła II.
 5. Kancelaria czynna w porządku wakacyjnym. Nieczynna w poniedziałek, pozostałe dni w godz. 8.00 – 9.00, oprócz środy, gdy będzie czynna od 16.00 do 17.00.
 6. Planujemy pielgrzymkę do Krakowa, Częstochowy, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Oświęcimia, w terminie 2-4 września. Koszt 750 zł zawiera kilka biletów wstępu. Zapisy w zakrystii. Inne propozycje: A) śladami bł. kard Stefana Wyszyńskiego – 23-25 IX; B) do Medjugorie 3-11 X; C) Ziemia Święta i Jordania marzec 2023r.
 7. Zachęcamy do wybrania się na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Są to rekolekcje oraz forma wielkiego błagania Pana Boga w wybranej sprawie. Z naszej parafii wędruje ks. Krzysztof. Zapisy do gr. III przy par. Ducha Świętego wieczorami 30, 31 VII w godz. 18.30-20.00 i 1 VIII godz. 17.00-20.00 – zdawanie bagażu.
 8. Organizujemy półkolonie przy naszej parafii z elementami modlitwy, wyjazdów i rozrywki w dniach 2-5 sierpnia. Przeznaczone są dla dzieci z klas III-VIII, z rodzin w potrzebie, które nie miały okazji niegdzie wyjechać na wakacje. Informacje w zakrystii.
 9. Zapowiedzi przedślubne: Jakub Mamcarz, kaw. z par. tut., i Kinga Kowalczyk, panna, z par. św. Antoniego w Kotuniu, zapow. III; Mateusz Malinowski, kaw. z par. św. Aleksandra w Suwałkach i Angela [Andżela] Mikołajczuk, panna z par. tut., zapow. III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 10. W Echu katolickim: . Zachęcamy do czytania.
 11. Trwa nawiedzenie obrazu MB Różańcowej w blokach ul Żwirowej. Następną będzie ul Miła, Zaś Zielona, Jasna rozpoczną nawiedzenie od 1 września, następnie os. Śmiała.
 12. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Halina Domańska, l. 67 z ul. Kopciuszka, Pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
 13. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.