1. Dzisiaj: w niedzielę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00. Ostatnia Litania do Serca Pana Jezusa przy kapliczce na Bajkowej dzisiaj o godz.19.00. Dzisiaj też rocznica wmurowania kamienia węgielnego pod budynek naszej kaplicy. Ksiądz Proboszcz zbiera ofiary na budowę w Radzikowie.
 2. W środę (27.06) wspomn. MB Nieustającej Pomocy i cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu., w czwartek (28.06) św. Ireneusza, biskupa i męczennika, w sobotę (30.06) Świętych Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego
 3. W czwartek (28.06) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 4. W piątek 29.06 Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. – ofiary składane na tacę przeznaczone są na Stolicę Apostolską.W modlitwie pamiętajmy o naszym bp pomocniczym Piotrze Sawczuku.
 5. Za tydzień: puszka na rzecz potrzebujących zbierana przez Caritas, która troszczy się o kilkadziesiąt uboższych rodzin oraz wysyła kilkoro dzieci z naszej parafii na wakacje, pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie.
 6. Rozpoczyna się okres wakacyjny, niepokoję się o owoce duchowe wakacji naszej młodzieży, jeśli nie zostały one rozpoczęte z dziękczynieniem za rok szkolny i w stanie łaski uświęcającej, czyli po spowiedzi szczególnie przed dłuższymi wyjazdami. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach, które proponuje wiele wspólnot zakonnych i dom rekolekcyjny w Siedlanowie k. Radzynia Podlaskiego. Dla wielu jest to czas decyzji odnośnie dalszej drogi życiowej. Tych co nie wiedzą co dalej począć zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej, wiele osób tam poznało tam cel życia.
 7. Od 26 do 29 czerwca u sióstr Pasjonistek Św. Pawła od Krzyża, odbędą się rekolekcje dla dziewcząt, zatytułowane -Wakacyjne owocobranie z Duchem Świętym. Więcej szczegółów na plakacie.
 8. Od 25.06 do 3.09 kancelaria parafialna jest czynna w porządku wakacyjnym, czyli każdego dnia od 8.00 do 9.00 oprócz niedziel i uroczystości i po Mszach Świętych w zakrystii. W nagłych przypadkach prosimy o telefon.
 9. Pielgrzymka Dziękczynna za 200 lecie do Krakowa, Wadowic i Kalwarii jest organizowana w dniach 15 – 16 września. Informacje na stronie Diecezjalnego Biura Pielgrzymkowego Arka.
 10. Zapowiedzi przedślubne: Daniel Sadło, kaw. z par. tut., i Aneta Fiedoruk, panna zam. w par. św. Trójcy w Hajnówce, zap. III, Wojciech Bogowicz, kaw. zam. w par. Bożego Ciała i Paula Kwiatkowska, panna z par. tut. zap. III, Bartos Karpiński, kaw par tut i Klaudia Sitek, panna z Zabrza parafii św. Franciszka, zap. II, Mateusz Kozak, kaw. z par. Wisznice i Aleksandra Kozioł, panna z par. tut, zap. II, Paweł Szklarz, kaw. z par. tut., i Martyna Prokopiak, panna z Siedlce, par. Miłosierdzia Bożego, zap. II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 11. Echo Katolickie a w nim: o Bożej Opatrzności i umiejętności czytania znaków; o różnicy między kobietą i mężczyzną oraz sztuce budowania kompromisów; comiesięczne materiały dla Róż Żywego Różańca. Zachęcamy do czytania.
 12. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Adela Kosyl, l. 79, z ul. Dreszera, śp. Teresa Wielgosz, l. 83 z ul. Rakowieckiej , śp. Stefan Łukasiuk, l. 67 z ul Czerwonego Kapturka, Wieczny odpoczynek.