1. Dzisiaj (24.IX), ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.35, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczornej.
 2. Uczniów z kl. 3 SP i ich rodziców zapraszamy (24.IX) na godz. 12.00, na I spotkanie przygotowania do I Komunii Świętej.
 3. Uczniów z kl. 2 SP i ich rodziców zapraszamy (24.IX) na godz. 17.15, na I spotkanie przygotowania do I Komunii Świętej i potem na 18.00 na Mszę Świętą.
 4. W poniedziałek krąg biblijny po Mszy Świętej o godz. 18.00
 5. we wtorek (26.IX) wspomn. NMP Leśniańskiej.
 6. w środę Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. św. Wincentego a Paulo, kapłana, po Mszy Świętej nowenna do MB Szkaplerznej.
 7. w czwartek (28 IX) św. Wacława, męczennika; także w czwartek po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 8. w piątek (29 IX) ŚWIĘTO Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Dzień patronalny obchodzi ks. Rafał, o godz. 18.00 Msza Święta w intencji solenizanta, polecamy Go modlitwie parafian.
 9. w sobotę (30.IX) w św. Hieronima, kapłana i dra Kościoła.
 10. Za tydzień (1.X), niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich. Natomiast zmianka Kółek Różańcowych o godz. 17.00 i rozpoczęcie nabożeństw różańcowych o godz. 17.15. Zapraszamy, to stała godzina Różańca Świętego – odmawiajmy razem z dziećmi w domach.
 11. Najbliższe katechezy chrzcielne odbędą się 7 i 8 października.
 12. Zapraszamy na Pielgrzymkę Mężczyzn do grobów błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie. Wyjazd spod katedry dnia 1 X o godz. 8.00, zapisy u nas w zakrystii, cena ok. 40 zł.
 13. Na tablicy ogłoszeń: o warsztatach wychowawczych dla rodziców. w Siedlcach dzisiaj od 16.00 do 18.00 w par. św. Józefa; O inicjatywie Duszpasterstwa Akademickiego spotkań w Kodniu.
 14. Na zewnątrz kaplicy można nabyć książeczki pomocne przy wychowaniu dzieci „Rodzice na słóweczko” oraz kalendarze działkowca i zwykłe.
 15. W Echu Katolickim: Wielkość potencjału młodych ludzi – jak zachęcić do Kościoła bp Grzegorz Suchodolski; Acedia – duchowa depresja – na czym polega; zadania zelatora parafialnego – materiały dla Kół Różańcowych. Zachęcamy do czytania.
 16. I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach, dawny Biskupiak, obchodzące 100-lecie założenia 25-lecie odrodzenia, serdecznie zaprasza wszystkich Absolwentów na Zjazd, który odbędzie się 7 października 2023. Zapisy na Zjazd trwać będą do 1.10.2023r. Szczegóły na stronie internetowej Szkoły.
 17. Otrzymaliśmy ostatnio zaproszenie od dawnego wikariusza naszej parafii – ks. Mariusza. Parafia w Żelechowie, Burmistrz Żelechowa oraz MGOK w Żelechowie zapraszają na II edycję Żelechowskiego Festiwalu Muzycznego, który rozpocznie się w najbliższą niedzielę 1 października o godzinie 19 w Żelechowie. Festiwal trwać będzie przez cztery kolejne niedziele października. Wystąpią: zespół wokalny, organiści, skrzypkowie, recytator oraz scholą gregoriańska. Więcej informacji na plakacie w gablocie. Ksiądz Mariusz serdecznie Was wszystkich pozdrawia, zapewnia o pamięci bardzo się ucieszy widząc Was w Żelechowie.
 18. Czytamy na 9.00 i 12.00 Zapowiedzi przedmałżeńskie: Anna Matevosyan, panna zam. ul. Śmiała i Paweł Mazur, kaw. zam. Grabianów, ul. Bananowa, oboje par. tut, zapow III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną
 19. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Janina Stańska, l. 98, z ul. Żwirowej oraz śp. Adam Kordys, l. 66, z ul. Składowej, pg w środę: Msza Święta o godz. 10.00, różaniec o 9.30. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci.
 20. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi.