1. Dzisiaj (24.II) cały dzień modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych, jutrznia za zmarłych o godz. 8.30; Msza Święta o godz. 18.00; po Mszach Świętych puszka na ubogich zbierana przez Caritas. Katechezy przedmałżeńskie, godz. 16.45 salki nad kaplicą; początek katechez chrzcielnych o godz. 17.00; zaś seminarium wiary o godz. 19.00.
 2. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 3. W czwartek (28 II) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 4. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej.
 5. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 6. Za tydzień (3.III) pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie; Katechezy przedmałżeńskie, godz. 16.45 salki nad kaplicą; katechezy chrzcielne o godz. 17.00; zaś seminarium wiary o godz. 19.00.
 7. Pielgrzymka do św. Józefa do Kalisza, Sieradza, oraz do Lichenia, w dniach: 27-28 kwietnia. Cena ok. 200 zł. Zaliczka 30 zł, zapisy w zakrystii.
 8. Wyjazd dla wszystkich na nocne czuwanie do Częstochowy organizuje Apostolat Złotej Róży. Dnia 2 marca, godz. 7.00, powrót 3 marca koło południa. Koszt 70 zł, wyżywienie we własnym zakresie, uczestnicy odwiedzą także sanktuarium Krwi Chrystusa., zapisy w zakrystii.
 9. Z kolędy zebraliśmy 153 575zł, które pokryły zobowiązania za elewację, wykończenie wnętrz pozostałej części budynku, wcześniejsze zakupy nowego odkurzacza na salki. Bóg zapłać za złożone ofiary, m.in. ostatnia taca budowlana wyniosła 7002 zł. Przygotowujemy się do gromadzenia środków na chodnik do ul. Rakowieckiej oraz fundamenty kościoła.
 10. Wszystkich członków Kół Różańcowych, zapraszamy na Kongres do Radzynia Podlaskiego. Wyjazd 16 marca ok. godz. 8.00, powrót po południu, zapisy w zakrystii.
 11. Biblioteka czynna w soboty od godz. 10.00 do 12.00. Zachęcamy do inicjatywy naszych Pań aby poznać język międzynarodowy: esperanto. Można się go nauczyć w 3 miesiące, drugi po angielskim używany w Internecie, stworzony przez Polaka Zamenhofa. Esperanto znali Maksymilian Maria Kolbe, Juliusz Verne, i wielu innych. Zapraszamy w sobotę na godz. 10.00 chętnych aby zaznajomić się z kursem i nauczycielami, kurs bezpłatny. Informacje szczegółowe na karteczkach przy wyjściu.
 12. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy a w nim: objawienia prywatne budzą zainteresowanie i emocje. Dlaczego Kościół podchodzi do nich z wielką ostrożnością? Co grozi chorującym na reumatoidalne zapalenie stawów? comiesięczne materiały dla Kół Żywego Różańca. Zachęcamy do czytania.
 13. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Wiktor Kiryła, l. 34, z ul. Śmiałej; wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.