1. Dzisiaj (24.I 17.I) III niedz. zwykła;
 2. Kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan – módlmy się o jedność z Kościołem Prawosławnym oraz za Rosję w obliczu przemian, które ją czekają przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II, aby nie było tam rozlewu krwi; w poniedziałek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła; we wtorek św. biskupów Tymoteusza i Tytusa; w czwartek św. Tomasza z Akwinu – który jest jednym z największych umysłów w dziejach ludzkości.
 3. W środę całodzienna Adoracja, z udzielaniem sakramentów spowiedzi, namaszczenia i Komunii Świętej od godz. 15.30 do 16.30.
 4. Za tydzień (31.I) ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczorowej. Po Mszach Świętych zbiórka na ubogich zbierana przez Caritas Parafialną.
 5. Kancelaria: w poniedziałek nieczynna.
 6. W czwartek (28 II) wyjątkowo przed Mszą Świętą czyli o godz. 17.30 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 7. Jeśli ktoś zamawiał intencje Mszalne na dni 25.01 – 17.02 na godz. 7.00 i chciałby ją przenieść na godz. 18.00 zapraszamy do zakrystii bądź kancelarii. Najlepiej jak najszybciej.
 8. Tegoroczna kolęda, niestety niewiele będzie miała wspólnego z tradycją, do jakiej byliśmy przyzwyczajeni i będzie odbywała się w kaplicy. 
 9. Mieszkańców poszczególnych ulic i bloków zapraszamy na specjalną Mszę św. w ich intencji o godz. 19.00 (soboty 9.00 i 16.00) (grafik poniżej). 10 minut przed  Mszą św. będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych z tych ulic lub bloków. Podczas Eucharystii będziemy prosić o Boże błogosławieństwo dla domów i rodzin oraz o ustanie epidemii. Po Mszy św. odbędzie się krótka adoracja Najświętszego Sakramentu oraz błogosławieństwo wody, którą będzie można zabrać do domu,  pokropić rodzinę i całe domostwo. Każda rodzina otrzyma pakiet kolędowy w którym będzie się znajdował: diecezjalny folder kolędowy, obrazek św. Rocha, list duszpasterzy, obrzęd ,,kolędy domowej” oraz modlitewnik. –Bóg zapłać dotychczas przychodzącym za złożone ofiary.
 10. Jeśli któraś z rodzin bardzo chce, aby kolęda odbyła się w jej domu w formie tradycyjnej, to prosimy o taką informację najpóźniej do 25.01. Przewidujemy tylko trzy sposoby zaproszenia nas do swoich domów: 
 11. Wypełnienie specjalnego formularza dostępnego w kaplicy lub do pobrania na stronie internetowej oraz przyniesienie go do zakrystii, kancelarii lub wysłania na adres email: parafiajp2siedlce@gmail.com
 12. Wysłanie wiadomości email na adres: parafiajp2siedlce@gmail.com z następującymi danymi: imię i nazwisko osoby zgłaszającej, dokładny adres (ulica i numer domu/bloku i mieszkania), telefon kontaktowy, ewentualne uwagi. 
 13. Wysłanie wiadomość sms na numer: 534 496 254 z następującymi danymi: imię i nazwisko osoby zgłaszającej, dokładny adres (ulica i numer domu/bloku i mieszkania), telefon kontaktowy, ewentualne uwagi.
 14. Z racji organizacyjnych i porządkowych inne formy nie będą brane przez nas pod uwagę. Już teraz dziękujemy za wyrozumiałość. 
 15. Przypominam, że parking kościelny ma być opróżniony na niedzielę przez systematycznie parkujących.
 16. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim:. Zapraszamy do nabycia.
 17. Spotkanie z krawcową dla dzieci I komunijnych, które chcą szyć alby, a nie były w grudniu – 30 stycznia (sobota) godz. 18.45
 18. Spotkanie dla mam dzieci I komunijnych – 31.01 (niedz) godz. 19.00; Spotkanie dla Ojców dzieci I komunijnych 6.02 (sobota) godz. 19.00. Spotkania będą miały charakter hybrydowy, ks. Przemysław skontaktuje się z Zainteresowanymi przez stronę www oraz FB.
 19. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Michał Tomasz Gwarecki, kaw z par. Zwiastowania NMP w Zamościu oraz Beata Chornicka, panna z par. tut, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 20. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Krystyna Lechicka, l. 71, z ul. Dreszera. Pogrzeb zmarłej we wtorek o godz. 12.00, wcześniej różaniec o 11.30 a dzisiaj różaniec o 17.20. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.