1. Dzisiaj 30 niedziela zwykła, gościmy przedstawiciela WSD diecezji siedleckiej, wesprzyjmy dzieło powołań modlitwą oraz ofiarą na tacę, gość rozprowadza kalendarze i cenną publikację historyczną; O godz. 16.00 spotkanie z bierzmowanymi; O godz. 17.00 kolejna z 8 katechez przedmałżeńskich. Dzisiaj liczenie wiernych
 2. W piątek urocz. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, gł. Patronów naszej diecezji, urocz. Msza Św. w katedrze o godz. 12.00 pod przewodnictwem Biskupa Siedleckiego.
 3. Trwa październik, miesiąc modlitwy różańcowej.  Nabożeństwa różańcowe  każdego dnia o godz. 17.15. Prosimy wszystkie grupy o zapoznanie się z grafikiem na Internecie zapraszamy szczególnie młodzież i dzieci. Dla tych, którzy pracują długo, a szczególnie mężczyzn zapraszamy na modlitwę 3 części różańca (można przyjść i na 1 tylko) we wszystkie wtorki miesiąca października na godz. 19.30.
 4. Krąg Biblijny w poniedziałek o godz. 19.00 na salkach.
 5. Nabożeństwo do św. Jana Pawła II z czytaniem próśb i podziękowań w czwartek po Mszy Świętej wieczorowej o godz. 18.00.
 6. Serdecznie zapraszamy młodzież zaangażowaną w Światowe Dni Młodzieży, wolontariuszy, uczestników Dni w Diecezji i ŚDM w Krakowie oraz wszystkich chętnych na pierwsze spotkanie z cyklu „WIARA WOLNOŚĆ WSPÓLNOTA” do Sali Widowiskowej  Kina Podlasie w sobotę 29 października o godz. 17.00. Program spotkania: koncert zespołu Strona B, katecheza,
 7. Za tydzień gościć będziemy ojców oblatów, którzy opowiedzą o misjach i rozprowadzą kalendarze misyjne. O godz. 17.00 kolejna z 8 katechez przedmałżeńskich, ostania 20 listopada. Za tydzień przez całą niedzielę 20 min przed Mszą Świętą czytać będziemy ubiegłoroczne kartki wypominkowe i modlić się za naszych bliskich zmarłych. Zapraszamy trochę wcześniej do kościoła. W przedsionku kościoła wyłożone są karty do wypisywania zmarłych na wypominki. Kartki wyraźnie wypisane prosimy składać w kancelarii lub zakrystii.
 8. Bardzo dziękuję, Bóg zapłać: Paniom za ciasto na odpust i dla słuchaczy koncertu „Pieśń o Bogu ukrytym”. Kto nie był niech żałuje: strawy duchowej i bardzo dobrego ciasta; za zorganizowanie procesji odpustowej wszystkim niosącym chorągwie – wiał mocny wiatr Ducha Świętego, dziewczynkom sypiącym kwiatki i pozostałym, panu kościelnemu, naszemu Chórowi i Scholii za uświetnienie uroczystości;
 9. Bóg zapłać za ofiary na budowę: 1000 zł z ul. Jordana i Miłej; 500 zł z ul. Żwirowej, Składowej, 300 zł z ul. Bajkowej, Morcinka, Południowej; 200 zł z ul. Dreszera, Rakowieckiej, Miłej, 150 zł z ul. Grabianowskiej, 100 zł z ul. Łukowskiej, Hozera, Krakówki,  Kopciuszka, 50 zł z ul. Żwirowej.
 10. Znaki Święte wędrujące po rodzinach naszej parafii przeszły z ul. Łukowskiej na ulicę Morcinka (skąd wejdą w Wiejską (od początku), drugi zestaw wędruje po osiedlu Rakowiecka (jutro przekazanie do bloku nr 28) i stamtąd powędruje na ul. Zieloną. Pełny rozkład na tablicy ogłoszeń i na Internecie.– Dziękuję tym rodzinom, które przyjęły MB i św. Jana Pawła II. Msza Święta za mieszkańców ul. Grabianowskiej z racji Nawiedzenia odprawiona będzie dnia: 18 XI o godz. 18.00.
 11. Msza Św. dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i wolontariuszy będzie odprawiana od 30.10. 2016 w każdą niedzielę o godzinie 15.00 w kaplicy przy kościele Ducha Świętego w Siedlcach.
 12. Do nabycia prasa katolicka – Echo Katolickie, w którym m.in.: Zapraszamy do czytania.
 13. Na stronie: o konkursie na film z Tel komórkowego po ŚDM; o Kursie Emaus dla osób chcących żyć Słowem Bożym;
 14. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Janina Rosa, l. 91 z ul. Grabianowskiej (pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.30) i śp. Zbigniew Turski, l. 60 z os. Dreszera. (Pogrzeb we wtorek o godz. 12.00). Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.