1. Dzisiaj (23 VI) 12 niedziela zwykła; po Mszach Świętych zbiórka na ubogich i funkcjonowanie punktu Caritas, np. rachunki za prąd do zamrażarek aby przetrzymać żywność; procesja eucharystyczna oktawy Bożego Ciała o godz. 19.00 w naszej kaplicy. Dzisiaj nie będzie litanii przy kaplice na ulicy Bajkowej o godzinie 19:00.
 2. W poniedz. Urocz. Narodz. Św. Jana Chrzciciela; w piątek urocz Najświętszego Serca Pana Jezusa, odpust w par garnizonowej o godz. 18.00, nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych; w sobotę urocz. Św. Apostołów Piotra i Pawła, taca na funkcjonowanie Stolicy Apostolskiej, dzień imienin bpa Piotra Sawczuka, biskupa drohiczyńskiego i jego pożegnanie o godz. 12.00 w katedrze siedleckiej; odpust zupełny jeśli mamy dewocjonalia poświęcone przez Ojca Świętego lub biskupa za odmówienie „Wierzę”. W poniedziałek, piątek i sobotę dodatkowe Msze Święte o godz. 9.00
 3. Trwa Oktawa Bożego Ciała po Mszy Świętej wieczorowej do czwartku włącznie procesja eucharystyczna. Zapraszamy dzieci. W czwartek po Bożym Ciele (27.VI) (ostatni dzień oktawy), zapraszamy dzieci z kontrolkami niedzielnymi (nagrody dla wytrwałych) oraz nabożeństwo przez przyczynę św. Jana Pawła II jak w każdy ostatni czwartek miesiąca.
 4. Za tydzień 30 VI , o godz. 8.40 Jutrznia za zmarłych; modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach; adoracja po Mszy Świętej wieczorowej z modlitwą o uzdrowienie.
 5. Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali uroczystość Bożego Ciała: wykonującym ołtarze, sypiącym kwiatki, tym którzy przynosili kwiatki na Smoczą 11; niosącym chorągwie i feretrony, policji i służbie porządkowej, ministrantom, dziękuję też naszej grupie Odnowy „Cały twój” za przygotowanie Koncertu „Siedlce dla Jezusa”.
 6. Bóg zapłać za ofiary z tygodnia w sumie 2300 zł; Ofiary na tacę budowlaną ostatnią wyniosły 5442 będą przeznaczone na kostkę i jej wykonanie. Bóg zapłać.
 7. Rejonowe spotkanie Kółek Różańcowych dnia 6 lipca od godz. 10.-14.30 w kościele św. Józefa w Siedlcach. W programie Eucharystia, konferencja, Adoracja i Różaniec oraz Agapa. Proszę zgłaszać chęć uczestnictwa u swoich zelatorów a delatorzy zgłaszają do zelatorki parafialnej do końca czerwca.
 8. Kancelaria czynna w porządku wakacyjnym codziennie od 8.00 do 9.00
 9. Możliwość posługi jako katecheta w szkole, dla nauczycieli i nie tylko: Nabory do magisterskich niestacjonarnych studiów teologiczno-katechetycznych oraz podyplomowych studiów teologiczno-katechetycznych, informacje na tablicy.
 10. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, po Mszy Świętej wieczorowej,
 11. Pielgrzymka do Medjugorie, w dniach 9-16 września, zwiedzanie Mostaru, wyjazd nad morze, wodospady, modlitwa u Królowej Pokoju. Cena 550 zł i 230Euro Zapisy w zakrystii.
 12. Dzisiaj festyn „Krew dla miasta i powiatu Siedlce” z bezpłatnymi badaniami lekarskimi 23.06 w CKiS, godz. 10.00-14.00.
 13. Zapowiedzi przedślubne: Jakub Zawadzki, kaw. z par. tut., i Agata Chwedorczuk, panna z par. z par. Ducha Świętego w Siedlcach, zapow. III, Agnieszka Kalicka, panna i Andrzej Janowski kawaler, zam. w par. bł. Władysława z Gielniowa w Warszawie, zap. II. Paulina Paczuska, panna par tut i Paweł Orzyłowski, kawaler zam. par. tut, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 14. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: sylwetki nowo wyświęconych kapłanów naszej diecezji; o istocie kultu Niepokalanego Serca NMP. Zachęcamy do czytania.