1. Dzisiaj (23.IX): 25 niedziela zwykła: wspominamy św. o. Pio z Pietrelciny, kapłana. Dzisiaj o godz. 16.45 nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych.
 2. W poniedziałek o godz.9.00 ks. Biskup Kazimierz będzie przewodniczył Mszy Świętej z racji otwarcia Centrum Przesiadkowego, zapraszamy; w środę (26.IX) wspomn. NMP Leśniańskiej, w czwartek (27.IX) wspomn. Św. Wincentego a Paulo, kapłana; w piątek (28.IX) św. Wacława, męczennika; w sobotę (29.IX) święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 3. W środę cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. W czwartek (27 IX) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 5. Za tydzień (23.IX): 26 niedziela zwykła, cały dzień modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych, Po Mszach Świętych będą zbierane ofiary na potrzebujących, do puszek przez Caritas Parafialną. Z serca złożona ofiara rozwija w nas miłość i gładzi grzechy lekkie, jako jałmużna. Po Mszy Świętej wieczorowej, modlitwa przed Najświętszym Sakramentem prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym.
 6. Prosimy, aby w tym tygodniu liderzy poszczególnych Grup i Kół Różańcowych zapisali się na prowadzenie Różańca św. w październiku.
 7. Bóg zapłać za ofiary złożone na pomnik i na kościół, szczegóły za tydzień. Finansujemy z nich pomnik i wykonywaną elewację. Z ostatniej tacy budowlanej uzbieraliśmy 6232 zł. Bóg zapłąć.
 8. Bóg zapłać wszystkim wolontariuszom młodzieżowym za pomoc przy zbiórce żywności oraz naszej Caritas, zebrano ok. 1 tony darów.
 9. Wizytacja księdza Biskupa została przełożona na 18 listopada.
 10. Zapraszamy od października do biblioteki parafialnej aby wziąć książkę na jesienne wieczory – każdy czwartek od godz. 15.00 do 17.30 (na salkach nad kaplicą). Istnieje możliwość poczytania na miejscu.
 11. Skupienie dla dziewcząt u augustianek w Krakowie, informacje na plakacie
 12. I KLO im. Św. Rodziny w Siedlcach będące kontynuatorem tradycji Podlaskiego Liceum Biskupiego Świętej Rodziny obchodzi w tym Roku 95 rocznicę powstania i 20 roczn. Reaktywacji. Z tej racji Ks. Dyrektor Jacek Świątek zaprasza wszystkich absolwentów do udziału w III Zjeździe, który odbędzie się 29 września. Wszelkie informacje na stronie internetowej Liceum. Patronat nad imprezą objął Prezydent RP.
 13. Pedagogika i wychowanie moralne wobec świata pełnego agresji i przemocy – to temat XXVII Siedleckiego Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców, na które zapraszamy dnia 29 września sobota, do Katolickiej Szkoły Podstawowej na ul Sokołowskiej 172. od godz. 9.00 do 15.00
 14. Zapowiedzi przedślubne: Monika Bujalska, panna z par. tut., i Karol Przesmycki, kawaler z par. Bożego Ciała, zapow. III; Ilona Agnieszka Bolesta, panna z par. tut., i Dariusz Zając kawaler z par. Domanice, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 15. Odpłatne badania naukowe w par. Ducha Świętego – informacja przy drzwiach
 16. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy. W nim:. Zachęcamy do czytania.