1. Dzisiaj (22.X), u nas uroczystość odpustowa św. Jana Pawła II czyli możliwość uzyskania darowania kary za grzechy po śmierci, odbędzie się o godz. 12.00; kazania przez cały dzień głosi ks. Robert Ratkowski z diec. pelplińskiej. Proszę o przygotowanie baldachimu i procesji; Liczenie wiernych.
 2. W poniedziałek (23.X) Krąg biblijny po Mszy Świętej wieczornej (godz. 18.45)
 3. w środę (25.X) Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. Po Mszy Świętej nowenna do MB Szkaplerznej.
 4. W czwartek (26 X) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb, podziękowań i świadectw, także przez stronę internetową.
 5. W sobotę (28 X) uroczystość św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, głównych patronów diecezji. W sobotę o godz. 21.00 z siedleckiej katedry wyruszy kolejna piesza pielgrzymka do Mokobód – MB Budzieszyńskiej – my prowadzimy – zachęcamy.
 6. Za tydzień (29.X), 30 niedz. zw. Ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Nie będzie comiesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu wieczorem. Podczas wszystkich Mszy Świętych będziemy gościć przedstawiciela Wyższego Seminarium Duchownego, który wygłosi kazania, zbierze ofiary na tacę na funkcjonowanie tej uczelni oraz rozprowadzą kalendarze cegiełki i książki o historii diecezji z podpisem autora.
 7. Próby scholi i możliwość dołączenia do formacji w soboty o godz. 9.00. Zaprasza p. Organista.
 8. Dzieci klas III SP zapraszamy w niedzielę (29.X) na godz. 12.00 na kolejne spotkanie przed przyjęciem I Komunii Świętej.
 9. Rodzice dzieci klas I i II SP proszeni są o odebranie pomocy do przygotowania do I Komunii Świętej z zakrystii.
 10. Dzisiaj (22 X) rozpoczynamy trwające 33 dni przygotowania do osobistego poświęcenia się Chrystusowi przez Maryję, a akt oddania będzie miał miejsce 26 XI w uroczystość Chrystusa Króla. Można się jeszcze dołączyć, stosowne materiały na stronie internetowej. Książki będą do odebrania w zakrystii od przyszłej niedzieli. Kolejne spotkanie w sobotę 4 XI po Mszy Świętej wieczornej (godz. 19.00).
 11. Kartki wypominkowe możemy zabrać ze sobą wychodząc z kaplicy lub pobrać ze strony internetowej parafii. Zachęcamy do wcześniejszego składania kartek. 
 12. Na tablicy ogłoszeń wywieszona jest rozpiska z modlitwą różańcową za zmarłych z ubiegłorocznych wypominek. Na różańcu za zmarłych modlimy się od wtorku 24 X do końca miesiąca. Zapraszamy do kaplicy na godz. 17.15 do wspólnej modlitwy wg. wyznaczonych ulic.
 13. Wstępnie podajemy, że w dniach 1 i 2 listopada Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, 18.00.
 14. Bóg zapłać wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.
 15. W Echu Katolickim: W siedleckiej katedrze wyświecono trzecią w diecezji dziewicę konsekrowaną. Z czym wiąże się przynależność do tego stanu. Co nasze dzieci robią sieci? O zagrożeniach, na jakie mogą być narażone w świecie wirtualnym – w rozmowie z edukatorem. Są nie tylko ewangelizatorami, ale też budowniczymi, nauczycielami itp. Dlaczego tak ważne jest wspieranie misji. Zachęcamy do czytania.
 16. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi.