1.  Dzisiaj niedziela, święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego; wesprzyjmy ubogich i potrzebujących ofiarą do puszki po Mszach Świętych zbieranej przez Caritas. – kolejne katechezy przedmałżeńskie, dziś o 16.40 w salach nad kaplicą.
 2. po sumie (godz. 12.00) rozpoczęcie nowenny przed nawiedzeniem Obrazu MB Różańcowej.
 3. W poniedziałek wspomn. Św. O. Pio z Pietrelciny, kapłana;
 4. -w       czwartek NMP Leśniańskiej, roczn. Śm. Bpa Jana Mazura -w       piątek wspomn. Św. WINCENTEGO A Paulo, kapłana -w       sobotę św. Wacława, męczennika.
 5. W środę całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 6. W czwartek KANCELARIA NIECZYNNA,
  czwartek (26 IX) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 7. W czwartek (26.IX) o godz. 19.00 czyli po nabożeństwie, zapraszamy na emisję filmu na temat Polaków, którzy chcą złączy się z narodem, opowiada jak nasi rodacy zesłani przez stalinowskie NKWD na Syberię i do Kazachstanu zdołali zachować wiarę, kulturę, tożsamość narodową. Wypędzeni, pozbawieni dzisiaj wracają do kraju dzięki ustawie repatriacyjnej. Czy potrafimy ich przyjąć, jak swoich rodaków, czy oni pokochają z powrotem swoja Ojczyznę, czy Ojczyzna czyli my zdoła ich pokochać? Po filmie spotkanie z reżyserem p Jerzym Szkamrukiem. Zapraszamy szczególnie młodzież. Można pobrać ulotki przy wyjściu
 8. Za tydzień (29 IX): po Mszach świętych puszka na wystrój kaplicy w KLO w Siedlcach, gdzie także katechizuje ks. Przemysław;
 9. – kolejna katecheza przedmałżeńska o godz. 16.40
 10. Planowana jest peregrynacja obrazu MB Różańcowej po parafii. Obraz powędruje na poszczególne ulice, w systemie alfabetycznym, zaczynając od ul. Bajkowej dnia 1 X po błogosławieństwie księdza Biskupa. Radni duszpasterscy odwiedzają nasze domy, aby zorientować się, kto zechce się włączyć w taę akcję i pozostawią pocztówkę z wizerunkiem Maryi. Podczas nawiedzenia będzie można oddać w opiekę Maryi całą rodzinę, dzieci.
 11. Zachęcamy powtórnie do wypełnienia i złożenia do Dyrekcji szkoły podstawowej deklaracji, aby dzieci nie mogły uczestniczyć w dodatkowych zajęciach dotyczących wychowania seksualnego, aby w ten sposób być pewnym, że nie zostaną zgorszone narzuconymi z góry programami. Deklaracja do pobrania przy wyjściu.
 12. Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu w sumie 2150 zł. Została założona balustrada na schodach głównych wewnątrz budynku, także system klapy odpowietrzającej przeciwpożarowej, oraz wykonane trawniki przed budynkiem duszpasterskim. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary na tacę budowlaną w wysokości 5663 zł.
 13. IX Pielgrzymka mężczyzn do Pratulina pod odbędzie się 6 października. Ks. Biskup Kazimierz zaprasza: Gorąco zachęcam do pokoleniowego udziału w tej inicjatywie ojców wraz z synami dziadków z ich wnukami … niech będzie to czas łaski i mocnienia sił do godnego wykonywania swojego powołania w rodzinie, Kościele i społeczeństwie”. Zapisy w zakrystii.
 14. W każdą ostatnią sobotę miesiąca wędruje do MB Budzieszyńskiej w Mokobodach pielgrzymka z Siedleckiej katedry. Początek w sobotę 28 IX o godz. 21.00. Zachęcamy do uczestnictwa i modlitwy, za miesiąc będzie jej przewodzić nasza parafia.
 15. Zapowiedzi przedślubne na tablicy ogłoszeń i wygłaszane w kościele.
 16. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, Zachęcamy do czytania.