1. Dzisiaj (22 kwietnia) IV niedziela Wielkanocy tzw. Dobrego Pasterza; niedziela powołaniowa, taca na WSD, o godz. 17.00 kolejna z cyklu katechez przedmałżeńskich. KSM dzisiaj rozprowadza flagi do samochodów na 2 i 3 maja, zbierając na wyjazd wakacyjny. Ks. Proboszcz i Ks. Mariusz z uczestnikami pozdrawiają z pielgrzymki do Gdańska i Gietrzwałdu.
  2. W poniedziałek (23.IV) uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona polski, w środę (25.IV) święto św. Marka, ewangelisty.
  3. W czwartek (26 IV) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
  4. Za tydzień: V Niedziela Wielkanocy, Dzień pamięci o męczeństwie duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.
  5. Wyjazd na spotkanie młodych na Lednicę w nocy z 1 na 2 czerwca, powrót w niedzielę rano. Koszt ok. 150 zł, zgłoszenia do Ks. Mariusza do przyszłej niedzieli.
  6. Kongres trzeźwości odbędzie się w Siedlcach dnia 27 i 28 kwietnia. W sobotę (28.IV) zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych zajmujących się rozwiązywaniem problemów alkoholowych, przedstawicieli wspólnot samopomocowych: AA, Al-anon i innych grup pracujących na programie „12 kroków”, Krucjatę Wyzwolenia Człowieka, duszpasterzy trzeźwości, osoby, które są zainteresowane tą problematyką i zajmują się nią z powodów osobistych. Program drugiego dnia Kongresu został tak zaplanowany, by pomóc małżonkom, którzy doświadczają trudności na drodze zdrowienia rodziny alkoholowej przezwyciężaniu tych trudności. Centrum Duszpastersko Charytatywne, ul. Bpa Ignacego Świrskiego. Program na tablicy ogłoszeń.
  7. Spotkanie formacyjne dla osób konsekrowanych żyjących w różnych  instytutach świeckich na terenie naszej diecezji z  Księdzem Biskupem Kazimierzem Gurdą odbędzie się w sobotę 5 maja w bursie św. Stanisława Kostki w Siedlcach o godzinie 10:00.
  8. Bractwo św. Judy Tadeusza zaprasza na kolejne spotkanie w ramach przygotowania do Jubileuszu 200-lecia Diecezji. Odbędzie się ono w czwartek, 26 kwietnia br. o godz. 19.00, w auli I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach (ul. Bpa Świrskiego 54). Wykład pt.: „Zakony i zgromadzenia zakonne w Diecezji Siedleckiej” wygłosi ks. kan. dr Marek Matusik.
  9. Zapowiedzi przedślubne: Patrycja Ewelina Płatek, panna zam. ul. Zielna, par. tut., i Błażej Łęczycki, kaw. zam. w Siedlcach par. Bożego Ciała, zap. II; Martyna Matejek, panna zam. w Siedlcach, ul. Topolowa, par. Miłosierdzia Bożego i Tomasz Król, kaw. zam. ul. Południowa  par. tut., zap. II. Adam Stefan Głuchowski, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Miła, par. tut., i Karolina Jechna, panna z Jasienicy, par. tamtejszej, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną
  10. Proszono nas o przekazanie: Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 w Siedlcach zaprasza dzieci sześcioletnie z wychowawczyniami Przedszkoli na spotkania, które odbędą się 24 i 25 kwietnia w godz. 9.30-10.30.