1. Dzisiaj (21.X): Uroczystość odpustowa św. Jana Pawła II, sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. gen. Sławomir Żarski, obecnie proboszcz w Dębem Wielkiem. Różaniec dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 7.00. Nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych dzisiaj i 28 października o godz. 17.00 na salkach. Taca budowlana, liczenie wiernych. Po obiedzie odpustowym w domach, na godz 17.00 serdecznie zapraszamy na spektakl Śpiewnik Papieski, wielkie wydarzenie artystyczne w wykonaniu Teatru Es. Teksty śpiewane w oparciu o poezję Karola Wojtyły. Bezpłatnie.
 2. We wtorek 23 X wspomn św. Józefa Bilczewskiego, bpa.
 3. W czwartek (23 II) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową. Po Nabożeństwie, ok., godz. 19.10 odbędzie się wykład: „Jan Paweł II, który uczył nas kochać Ojczyznę”, wygłosi znany publicysta i dziennikarz Grzegorz Polak.
 4. Za tydzień (28.X): uroczystość św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, głównych Patronów Diecezji; taca na misje, puszka na kościoły prześladowane po Mszach Świętych. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem. Zmiana czasu – cofamy wskazówki – śpimy dłużej. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę – początek przy pomniku św. Jana Pawła II w Siedlcach godz. 14.00.
 5. Tydzień Papieski: oddzielne ogłoszenie na tablicy ogłoszeń,
 6. Październik to miesiąc modlitwy Różańcowej, zapraszamy na nią każdego dnia o godz. 17.15.
 7. Bóg zapłać za ofiary na budowę: po 50 zł z ul. Korczaka 2x, Grabianowskiej 2x, po 100 zł z Zielnej, Dreszera 2x, Żwirowej, Korczaka 2x, Jasnej 2x, Radzyńskiej, Opola Nowego, Wólki Kamiennej, bezimienna 2x, Rakowieckiej, par. Wiśniew, Hozera, Smoczej, po 150 zł z ul. Krakówki, Rakowieckiej, po 200 zł z ul. Morelowej, Żwirowej, Jasnej, Rakowieckiej, Miłej, Południowej, bezimienna, Dreszera 2x, Czerwonego Kapturka, Składowej, po 250 zł z Czarnot, ul. Składowej, po 300 zł z ul. Żwirowej 2x, Zielnej 2x, Składowej 2x, Smoczej, 400 zł z ul. Dreszera, po 500 zł z ul. Bajkowej, Wiejskiej, Żwirowej, Krakówki, z Warszawy, po 600 zł z ul. Grabianowskiej, Dreszera, po 700 zł z ul. Żwirowej, Hozera po 1000 zł z ul. Jordana, Miłej, 1200 zł z Bajkowej, 1400 zł z Toczysk, 1500 zł z Jordana. Na pomnik złożono z nieczytanych jeszcze ofiar 3550 zł, z czego grupowe ofiary: Koło Różańcowe MB Fatimskiej 750. Bóg zapłać. Poświęcenie planujemy w wizytację biskupią 18 listopada.
 8. Karty wypominkowe przy drzwiach wyjściowych. Prosimy o dokładny adres i wcześniejsze składanie abyśmy mogli wpisać je w komputer, gdyż są czytane np. po kolędzie. Od 22 października będziemy polecać podczas różańca zmarłych z ubiegłorocznych wypominek. Rozkład ulic na tablicy ogłoszeń.
 9. Zmianie uległy lokale wyborcze na naszym terenie. Są tylko dwa nas obejmujące: SP nr 5 i Przedszkole na Żwirowej. Proszę zapoznać się z mapami na tablicy ogłoszeń, oraz gorąco zachęcam niezdecydowanych do wzięcia udziału i wybierania naszych przedstawicieli we władzy. Niech Bóg błogosławi Ojczyźnie naszej.
 10. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy: Sejm uchwalił ustawę ustanawiając Narodowy Dzień Pamięci Duchownych Niezłomnych. Artykuł o cichym bohaterstwie Księży Zachęcamy do czytania. Są z nami także relikwie pierwszego z Kapłanów Niezłomnych, bł. Ks. Jerzego, chętni mogą je ucałować po Mszach świętych, podobnie jak naszego Patrona św. Jana Pawła II po sumie.
 11. Prośba z Policji  o przypomnienie ich uczestnikom nabożeństw różańcowych o konieczności stosowania elementów odblaskowych poza obszarem zabudowanym, a w naszym przypadku w zabudowanym też nie zaszkodzi.
 12. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Elżbieta Krzyszczak, l. 83. z ul. Podsekulskiej. Pogrzeb we wtorek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.