1. Dzisiaj 21 niedziela zwykła, modlimy się za wspólnotę w Sobieniach Jeziorach, gdzie ks. Proboszcz zbiera ofiary na budowę.
 2. W piątek wypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, można spożywać pokarmy mięsne. W naszej parafii Msze Święte sprawowane będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 z aktem oddania Matce Bożej. To także 2 rocznica powstania naszej parafii – dziękujmy Bogu za wszystkie łaski, za powstałe wspólnoty, za wykonane prace.
 3. W tym tygodniu wspominamy w liturgii – w poniedziałek Najświętszą Maryję Pannę Królową; we środę św. Bartłomieja, Apostoła, w sobotę św. Monikę.
 4. W czwartek po Mszy Świętej wieczorowej zapraszamy na nabożeństwo do Jana Pawła II i przynoszenie oraz nadsyłanie internetem próśb i podziękowań. Następnie spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 5. W najbliższą sobotę odbędzie się w kaplicy o godz. 10.30 powakacyjne spotkanie naszej Scholi Parafialnej. Serdecznie zapraszamy wszystkie scholanki jak i osoby, które chcą do nich dołączyć.
 6. Zapraszamy na Pielgrzymkę Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej. Wyjazd z parkingu przed kaplicą w niedzielę 28 sierpnia o godz. 8.00. Powrót ok. 17.00. Zapisy w zakrystii.
 7. KSM Diecezji Siedleckiej zaprasza na kolejny Hosanna Festiwal, który odbędzie się w 26 – 28 sierpnia br. Szczegóły na plakacie.
 8. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Robert Chojecki, kaw. zam. Siedlce, ul. Grabianowska, par. tut. i Urszula Weronika Kalicińska, panna, zam. Siedlce, ul. Warszawska, bł. Męczenników Podlaskich – zapowiedź trzecia; Damian Zawadzki, kaw. zam. Siedlce, ul. Morcinka, par. tut. i Aleksandra Jastrzębska, panna zam. Helenów, par. Zbuczyn – zapowiedź druga; Kacper Artur Antczak, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Poznańska, par. Bożego Ciała i Aleksandra Daria Cielemęcka, panna zam. ul. Południowa, par. tut., zapow. pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest zgłosić do kancelarii parafialnej.
  Kandydatów do małżeństwa ogarniajmy naszą modlitwą.
 9. Do nabycia prasa katolicka – Echo Katolickie w którym m.in.:
  dlaczego coraz młodsi sięgają po alkohol; Jak ZUS kontroluje przebywających na urlopach i co wtedy wolno a czego nie? Jak ma wyglądać nowa ewangelizacja? Zachęcamy do czytania.