1. Dzisiaj (21 VII) 16 niedz. zwykła;.
 2. W poniedz. święto Św. Marii Magdaleny; we wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy; w środę wspomn. Św. Kingi, dziewicy; w czwartek św. Jakuba , Apostoła i św. Krzysztofa, patrona kierowców; w piątek św. Joachima i Anny, rodziców NMP- święto patronalne rodziców ., babć i dziadków, emerytów.
 3. W czwartek (25 VII) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta, z ofiarą na te intencje. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 4. Za tydzień: 17 niedz zw., ostatnia miesiąca, modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach, jutrznia za zmarłych o godz. 8.40; poświęcenie pojazdów mechanicznych, także rowerów po każdej Mszy Świętej, tradycyjna ofiara przeznaczona na środki transportu dla Misjonarzy; adoracja Najświętszego Samramentu, modlitwa uwielbienia i o uzdrowienie po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 5. Bóg zapłać za ofiary z tygodnia w sumie 3350 zł; Zakończyły się prace przy chodniku i otoczeniu budynku duszpasterskiego. Bóg zapłać 7 mężczyznom, którzy pracowali przy pracach ziemnych. Położyliśmy także kable sterujące do bramy, Internetu, oraz przyszłego kościoła oraz szkielet systemu nawadniającego.
 6. Kancelaria czynna w porządku wakacyjnym codziennie od 8.00 do 9.00,
 7. Książki do rozważań Pisma Świętego, Bajki dla dzieci i pomoce do wychowania dzieci, na zewnątrz przed kaplicą.
 8. Pielgrzymka do Medjugorie, w dniach 9-16 września, zwiedzanie Mostaru, wyjazd nad morze, wodospady, modlitwa u Królowej Pokoju. Cena 550 zł i 230 Euro. Wystarczy dowód osobisty. Zapisy w zakrystii.
 9. W przedsionku kościoła wyłożone są karty do wypisywania intencji pielgrzymki duchowej. Prosimy, by karty brali tylko ci, którzy chcą wypisywać intencje. Karty z intencjami można przynosić do zakrystii.
 10. Można będzie także pielgrzymować autokarem aby wejść z naszą Pielgrzymką na Jasną Górę i wrócić po uroczystościach 15 sierpnia. Wyjazd ok. godz. 21.30 z parkingu dnia 13 sierpnia. Noclegi i aprowizacja we własnym zakresie. Zapisy w zakrystii.
 11. Biblioteka będzie nieczynna przez okres wakacji.
 12. Można dostarczać Elektrośmieci (zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne), składowanie za kaplicą, zakończenie zbiórki 5 sierpnia do wieczora. Dochód jest przeznaczony na misje.
 13. Zapowiedzi przedślubne: Jakub Karło, kaw. zam. ul. Dreszera, par. tut., i Olga Grochowska, panna, zam. ul. 10 lutego par. katedralnej w Siedlcach, zap. III; Karol Jastrzębski, kaw. zam. w par. Nawrócenia św. Pawła w Skórcu i Martyna Ewa Zakrzewska, panna z par. tut, zap. III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 14. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy. Zachęcamy do czytania.
 15. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Kacper Szewczyk, lat 35, z ul. Radzyńskiej. Wieczny odpoczynek.