1. Dzisiaj (21.III), Zakończenie rekolekcji, godz. Mszy Świętych jak zwykle, to dzień Komunii Świętej Generalnej, Dziękuję ks. Andrzejowi Wolaninowi za wygłoszenie rekolekcji. Gorzkie żale z nauką pasyjną o godz. 17.15 a na godz. 18.00 zapraszamy młodzież i dla nich nauka rekolekcyjna po Eucharystii wieczornej.
 2. Bóg zapłać Księżom z par. katedralnej, Bożego Ciała i bł. Męczenników i za spowiedź, naszym księżom i obsłudze kościelnej, wszystkim, którzy przybyli na rekolekcje, szczególnie przyprowadzili dzieci i młodzież, a także tym, którzy ofiarowali ciasta i wiktuały na stół rekolekcyjny – naszym paniom gospodyniom Bóg zapłać.
 3. W czwartek uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00 z włączeniem do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W związku z tym trwa tydzień modlitw o ochronę życia. Zapraszamy na modlitwy podczas wieczorowej Mszy Świętej, a ci, którzy chcą się przygotować do Duchowej Adopcji, niech wezmą okolicznościowe broszurki i gazety – są przy drzwiach kaplicy.
 4. W czwartek (25 III) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 5. Drogi krzyżowe jak w każdy piątek: 16.30 dzieci, 17.15 dorośli i 19.00 młodzież. Podczas nich zbiórka na kwiaty do Grobu Bożego. Proszę także strażaków, policjantów, służbę więzienną i harcerzy o zdeklarowanie się do warty przy Grobie Pańskim
 6. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa: Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej. Dzieci na 10.30 Przyniosą skarbonki z jałmużny wielkopostnej, o godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Za tydzień będzie można nabyć przed kaplicą palmy do poświęcenia z dochodem na budowę kościoła. Zamiast Drogi Krzyżowej ulicami Siedlec proponujemy odprawienie sobie w tym dniu Drogi Krzyżowej w gronie rodziny, której teksty będą zamieszczone na stronie internetowej, albo razem z Katolickim Radiem Podlasie.
 7. Katechezy dla rodziców i rodziców chrzestnych odbędą się w dniach 27 marca godz. 19.00 i 28 marca godz. 16.30.
 8. W związku z nowymi obostrzeniami, abyśmy mogli przeżyć Święta spokojnie: starajmy się mieć maseczki w kaplicy, oraz idąc w procesji do Komunii Świętej zachowajmy odpowiednie odległości. Przy wejściach płyn do dezynfekcji dłoni.
 9. Po Mszy przed kaplicą możemy nabyć, Baranki Wielkanocne w cenie 5 zl; Paschaliki w cenie 20 zł. Książeczki z Drogą Krzyżową (2 wersje) jako cegiełki na nasz kościół, min. ofiara 10 zł.
 10. Kancelaria nieczynna w poniedziałek, czwartek, piątek.
 11. Ogłoszenie Zarządu Cmentarzy w Siedlcach o konieczności segregacji odpadów na tablicy ogł.
 12. Ekstremalna Droga Krzyżowa, dnia 26 marca, początek o godz. 20.00 w parafii bł. Męczenników Podl. Msza Święta i wymarsz. Organizuje Szkoła Nowej Ewangelizacji. Więcej na edk.org.pl.
 13. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: o hezychii czyli modlitwie serca, dla tych, którzy mają problemy w skupieniu się; kurs postaw i gestów w czasie Mszy Świętej. Zapraszamy do nabycia.
 14. Z naszej szerszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Józef Ługowski z ul. Składowej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.