1)            Dzisiaj (21.I), III niedz zwykła, o godz. 12.00 Msza św. ze wspomn. bł. Męczenników z racji 150-lecia krwawych wydarzeń obrony świątyni w Pratulinie. Nowenna po Mszy godz. 12.00.

2)            We wtorek ich wspomnienie – odpust w Pratulinie o godz. 12.00; środę wspomn. św. Franciszka Salezego, bpa i dra Kościoła; w czwartek święto nawrócenia św. Pawła Apostoła; w piątek wspomn. św. Tymoteusza i Tytusa, bpów.

3)            W poniedziałek o godz. 18.45 Krąg Biblijny po Mszy Świętej. Zaprasza ks. Mateusz.

4)            Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, polecamy modlitwie nasze relacje z chrześcijanami, szczególnie ze Wschodu.

5)            Za tydzień (28.I), ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.35, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczornej.

6)            Kancelaria: czynna w systemie ferii w środy 16-17.00, pozostałe dni w godz. 8.00-9.00: nieczynna w poniedziałek.

7)            Zakończyła się Wizyta duszpasterska, dziękujemy za przyjęcie nas księży w waszych domach. Podsumowanie w bliskim terminie.

8)            Wyjazd na pielgrzymkę do Pratulina na nabożeństwo wieczorne odbędzie się jutro (22.I), o godzinie 17.10, powrót wieczorem. Zabieramy ze sobą składane krzesełka.

Są jeszcze 2 wolne miejsca.

9)            Rodziny, które posiadają wśród swych bliskich osoby niepełnosprawne, które mogą uzyskać wsparcie przez różne fundacje czy też z jednego % (procenta) proszone są o przyniesienie informacji, ulotek, abyśmy zamieścili je na stronie internetowej lub mogli rozdać.

10)         W ostatni czwartek miesiąca (25.I) będziemy odprawiać Mszę świętą przez przyczynę św. Jana Pawła II w Waszych intencjach zbiorowych, które podacie Moi Drodzy w zakrystii. Będą one czytane zarówno podczas Mszy Świętej jak też podczas nabożeństwa. Zapraszamy by zgłaszać je do zakrystii.

11)         Do 2 lutego możemy zyskać odpust zupełny (darowanie kar czyśćca) za nawiedzenie kościoła franciszkańskiego i adorację żłóbka. Chorzy mogą to uczynić duchowo. Więcej informacji na stronie internetowej.

12)         Echo katolickie: Kim byli i co dzisiaj mają nam do powiedzenia bł. Wincenty Lewoniuk? O fałszywej narracji nt. Funduszu Kościelnego; O wpływie energetyków na młody organizm.  Cena wzrosła do 4 zł. Zapraszamy do lektury.

13)         Z naszej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Eugenia Celińska, l. 81, z ul. Jasnej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

14)         Najlepsze życzenia dla Szanownych Babć i Dziadków w dniu ich święta oraz wszelkim solenizantom