• Dzisiaj (21 stycznia), 3 Niedziela zwykła, dzisiaj nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00 na salkach parafialnych. Modlimy się za Babcie i Dziadków w dniu ich święta.
 • W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomn. Św. Wincentego Lewoniuka i towarzyszy, męczenników z Pratulina; w środę św. Franciszka Salezego, bpa i dra Kościoła; w czwartek święto nawrócenia św. Pawła Ap., w piątek św. Bpów Tymoteusza i Tytusa
 • Najbliższy Krąg Biblijny odbędzie się w poniedziałek 5 lutego po Mszy Świętej wieczorowej o godz. 19.00
 1. W środę adoracja Najświętszego. Sakramentu od 7.30 do 18.00.
 2. W czwartek (23 II) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 3. Za tydzień nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00 na salkach parafialnych W niedziele lutego odbędą się nauki przedmałżeńskie; otwarte spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po Mszy Św. O godz. 18.00;
 4. W tym tygodniu kancelaria czynna, czyli rano od godz. 8.00 do 8.45.
 5. Na czas ferii wizytę kolędową zawieszamy.
 6. Rekolekcje powołaniowe dla młodzieży męskiej: skierowane do uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych i studentów, którzy pragną pogłębić swoją relację z Bogiem i uczyć się rozpoznawać Jego wolę w swoim życiu. Termin: 2-4 lutego 2018 r. Miejsce: dom formacyjny Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej w Nowym Opolu. Inform. na tablicy.
 7. Msza Święta imieninowa w intencji ks. Mariusza jutro (poniedziałek) o godz. 18.00.
 8. Dziękuję za modlitwę o bezpieczne pielgrzymowanie, prosiliśmy o dokończenie prac przy projekcie i wybudowanie kościoła, odprawiałem i dałem na Mszę świętą w tej intencji, dziękując za dotychczas okazaną pomoc w postaci ludzi i ofiar. Co się przywozi stamtąd: np. nową figurkę Dzieciątka Jezus i różnego rodzaju kadzidła. Aby pomóc chrześcijanom tam mieszkającym w zakrystii są do nabycia różańce z drzewa oliwkowego.
 9. Bóg zapłać za ofiary: po 30 zł z ul. Żwirowej, Grabianowskiej i Rakowieckiej; 70 zł z ul. Południowej; 80 zł bezim.; po 100 zł z ul. Jasnej, Kopciuszka, Łukowskiej, Rakowieckiej, Śmiałej; po 200 zł z ul. Jasnej, Lawendowej, Morelowej, Rakowieckiej 3x, Składowej, Zielnej, Paderewskiego,; po 300 zł z ul. Południowej, Żwirowej; 500 zł bezim.; 700 zł z ul. Morcinka oraz po 1000 zł z ul; Jordana, Miłej, Rakowieckiej i Żwirowej. Bóg zapłać za bezinteresowne oczyszczenie ze śniegu centralnej części parkingu.
 10. Trwa nowenna do Męczenników Podlaskich, sprawowana w Sanktuarium w Pratulinie o godz. 19.15 w poniedziałek a kończąca się odpustem pod przewodnictwem Bpa Kazimierza o godz. 11.30 we wtorek. Zachęcamy do udawania się do Pratulina.
 11. Bractwo św. Judy Tadeusza zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Jubileuszu 200-lecia Diecezji. Odbędzie się ono w czwartek, 25 stycznia br. o godz. 19.00, w auli I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach (ul. Bpa Świrskiego 54). Wykład pt.: „Homo Dei – rzecz o biskupie Ignacym Świrskim” wygłosi ks. kan. Jan Babik.

W zakrystii obrazki Niepokalanego Serca Maryi, kalendarze z Ewangelią i rozważaniami na 2018 r. oraz książki do rozważań Słowa Bożego.