1. Dzisiaj (20.II) 7 niedziela zwykła. O godz. 16.00 Msza Święta dla chorych onkologicznie.
  2. Katechezy chrzcielne: dzisiaj (20.II) o godz. 19.00, rozpoczęcie katechez przedmałżeńskich sobota 26 lutego, godz. 19.00.
  3. We wtorek święto katedry św. Piotra, Apostoła; w środę wspomn. św. Polikarpa, bpa i męczennika; .
  4. Adoracja w środę przez cały dzień.
  5. W czwartek (24 II) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do św. Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową. Zamieścimy też kolejne przekazane podczas kolędy.
  6. Za tydzień (27.II – VIII niedz. zw.) A) Podsumowanie kolędy; B) rozpoczyna się 50 tydzień modlitw o Trzeźwość Narodu, zachęcamy już do rozważenia podjęcia przyrzeczeń abstynenckich, szczególnie w intencji dzieci i młodzieży. C) 27 II to ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, D) Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczornej. E) Puszka na biednych i ubogich po Mszach Świetych zbierana przez Caritas Parafialną. F) Spotkanie z dziećmi klas II SP i ich rodzicami podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 i po Mszy.
  7. Kancelaria w zwykłym porządku: czyli wtorek – piątek 16.30-17.30, sobota 8.00-9.00.
  8. Echo Katolickie a w nim: Zachęcamy do czytania.
  9. Także Apostolat Złotej Róży zaprasza na nocne czuwanie w Częstochowie w dniu 5 i 6 marca, wyjazd autokarem, zapisy w zakrystii. Zaliczka.
  10. Można się zapisywać w zakrystii na Kongres Różańcowy do Gończyc wyjazd 19 III w godz. rannych – zarówno członkowie Kół Różańcowych jak i chętni. Zaliczka
  11. Zwraca się do nas Zarząd Fundacji Nasza Szkoła: W trosce o liczne i dobre dzieła podejmowane przez Fundację Nasza Szkoła, zwracamy się do parafian o wsparcie 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Fundacja wspiera placówki edukacyjne dla dzieci i młodzieży na terenie diecezji siedleckiej. Więcej informacji i szczegółów na plakacie i ulotkach, które prosimy zabrać ze sobą, oraz na naszej stronie parafialnej. KRS 0000147428, Fundacja Nasza Szkoła.
  12. Pokutny Marsz Różańcowy: o godz. 14.00 przy pomniku św. Jana Pawła II zakończony Eucharystią o godz. 16.00.
  13. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Pelagia Sulej, l. 91, z ul. Dreszera. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
  14. Trwajmy w rodzinach na modlitwie w intencjach Maryi a więc i o pokój zarówno w rodzinach jak i miedzy narodami

  Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.