1. Dzisiaj (20.I) katechezy chrzcielne o godz.17.00 na salkach, zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z kl. VIII i VII oraz III Gimn na Mszę świętą o godz. 18.00 i spotkanie. Dzisiaj także modlimy się za ks. Mariusza z racji dnia Patrona (19.I) a Msze Święte w jego intencji są sprawowane o godz. 9.00
 2. W poniedziałek wspomn. Św. Agnieszki, dziewicy; w środę bł. Wincentego Lewoniuka i towarzyszy, męczenników z Partulina; w czwartek wspomn św. Franciszka Salezego, biskupa i dra Kościoła; w piątek święto nawróćenia św. Pawła Apostoła; ; w sobotę św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.
 3. Zapraszamy na Krąg Biblijny w poniedziałek o godz. 19.00
 4. W środę adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. Za tydzień (27.I) III niedziela zwykła, adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy uwielbienia po Mszy Świętej o godz. 18.00
 6. Tylko dzisiaj można zgłaszać się na wyjazd na nowennę do Pratulina, Sanktuarium bł. Męczenników Podlaskich w poniedziałek o godz. 17.30. W programie Koronka do bł. Męczenników, Eucharystia z tematem dnia, Apel Jasnogórski i agapa. Serdecznie zapraszamy, zapisy w zakrystii. Cena 30 zł. Odpust ku czci Męczenników odbędzie się w Pratulinie 23 stycznia o godz. 12.00 i będzie połączony z poświęceniem nowego Domu Pielgrzyma. Zapraszamy, aby uczestniczyć indywidualnie. To miejsce wielu cudów i nawróceń.
 7. Planujemy pielgrzymkę do św. Józefa do Kalisza, Sieradza, śladami s. Faustyny i Maksymiliana Kolbe oraz do Lichenia, w dniach: 27-28 kwietnia. (Tylko sobota i Niedziela Miłosierdzia). Cena ok. 200 zł. Zaliczka 30 zł, zapisy w zakrystii.
 8. Kancelaria czynna w porządku kolędowym, czyli rano od godz. 8.00 do 8.45.
 9. Biblioteka czynna w soboty od godz. 10.00 do 12.00.
 10. Zakończyłą się wizyta kolędowa, dziękujemy rodzinom, które nas przyjęły. Podsumowanie kolędy w dniu 10 lutego.
 11. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy a w nim: Zachęcamy do czytania.
 12. Zapwoedzi przedślubne: Lucyna Maria Gochnio, panna z par. tut., i Jakub Tomasz Kryszczuk, kawaler z par. Ducha Świętego w Siedlcach, zapow. II.

Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Janusz Gołębski, l. 84, z ul. Radzyńskiej; śp. Krystyna Kornacka, l. 66 z ul. Składowej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.