1. Dzisiaj (2.XII) pierwsza niedziela Adwentu; pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie; gościmy dzisiaj przedstawicieli Katolickiego Radia Podlasie, którzy zapoznają nas z sytuacją rozgłośni i zadaniami Medów katolickich. Informują nas również o tym co w Kościele lokalnym;
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana; we wtorek wspomn św. Barbary, dziewicy i męczennicy; w czwartek św. Mikołaja bpa, w piątek św. Ambrożego, bpa i dra Kościoła;
  3. W sobotę urocz. Niepokalanego Poczęcia NMP – Msze Święte o 6.30, 9.00 i 18.00 oraz tego dnia Godzina Łaski prowadzona w kaplicy od godz. 12.00 do 13.00, zapraszamy. W sobotę kancelaria nieczynna. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej, rodzice przygotowują medaliki we własnym zakresie. O godz. 18.00 Msza za Ojczyznę
  4. Krąg Biblijny w poniedziałek o godz. 19.00, kolejna odsłona Księgi Apokalipsy
  5. Chorych odwiedzimy w czwartek od godz. 8.00 z Najświętszym Sakramentem
  1. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
  2. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej. Taca na misje.
  1. Za tydzień (9.XII) puszka na ubogich zbierana przez Caritas Parafialną
  2. Za tydzień (9.XII) rozpoczną się rekolekcje parafialne, które w naszej parafii poprowadzi ks. Leopold Powierża, michalita z Sanktuarium MB Bieszczadzkiej, wieloletni duszpasterz w krajach wschodu. 9 XII Msze Święte jak w każdą niedzielę, dla dzieci o 10.30 tylko po południu zapraszamy na godz. 18.00 młodzież, po Mszy konfer. W poniedziałek i wtorek Msze Święte o godz. 7.00; 9.00; 17.00; 19.00 i konferencje stanowe odpowiednio dla kobiet i mężczyzn.
  3. Adwent – czas radosnego, ale nie zabawowego, oczekiwania na zbawienie, czyli pokonanie grzechu i szatana przez narodzenie Chrystusa, życie i mękę. Opłatek, który otrzymamy od Parafii św. Jana Pawła II przez radnych parafialnych, niech leży na widocznym miejscu, najlepiej na domowym ołtarzyku, przy wieńcu adwentowym, który wszyscy powinniśmy organizować, aby przypominał, że tylko Bóg może nas nakarmić swoim Słowem, miłością, przebaczeniem i zaprowadzić pokój między nami. Dobrowolne ofiary przeznaczymy na przygotowanie planów pod przyszły kościół. Radnych Duszpasterskich proszę o odebranie pozostałych opłatków.
  4. Zapraszamy na Roraty, które odprawiać będziemy o godzinie 6.30 w środę dla dzieci i sobotę dla młodzieży. Po roratach śniadanko, zapraszamy. Prosimy o przygotowanie lampionów, ponieważ będzie konkurs w ostatnie roraty.
  5. Przez cały okres Adwentu formą wsparcia potrzebujących są świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, które możemy zapalić potem podczas Wieczerzy. Ofiary minimalne to 5, 10, 15 i 20 zł.
  6. Ogłaszamy akcję Rodzina- Rodzinie. Można wesprzeć uboższe rodziny z dziećmi paczką świąteczną. Chętni niech zgłaszają się do zakrystii po koperty z danymi.
  7. Bóg zapłać młodzieży, która pomagała w zbiórce żywności na rzecz potrzebujących w supermarketach, Następna zbiórka żywności w supermarketach w dniach 7 i 8 grudnia; Zapraszam młodzież-wolontariuszy aby zapisać się na zbiórkę w czwartek na godz. 17.00
  8. Bóg zapłać za ofiary a panom elektrykom i obsłudze kościelnej za zamontowanie gniazd, wyłączników i żyrandoli.
  9. Koncert na zakończenie obchodów 200-lecia naszej diecezji, dnia 8 grudnia o godz. 19.00 w katedrze.
  10. Dostępne ziarna Słowa dla małżonków, będą w każdą niedzielę Adwentu nowe – szansa dla małżonków aby odświeżyć swoje małżeństwo

  Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy a w nim: jak nie przegapić Adwentu? Czym, oprócz grzechu, skutkuje regularne opuszczanie niedzielnej Mszy św.; materiały dla Róż Żywego Różańca.  Zachęcamy do czytania.