1. Dzisiaj (2. X), 27 niedz. zw., niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich. Uwaga ZMIANA GODZINY: Zmianka Kółek Różańcowych o godz. 17.00.
 2. W poniedziałek o godz. 18.45 Krąg Biblijny; We wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,; w środę św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; w piątek Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; w sobotę Msza Święta za Ojczyznę o godz. 18.00.
 3. Pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o uświęcenie kapłanów, modlitwa różańcowa w intencji powołań prowadzona przez Apostolat Złotej Róży o gdz. 17.15 zaś nabożeństwo po Mszy Świętej wieczornej (godz. 18.00), potem spotkanie Apostolatu i Margaretek.
 4. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w czwartek od godz. 8.00
 5. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczornej; ofiary na tacę na misje.
 6. Trwają nabożeństwa Różańcowe, każdego dnia o godz. 17.15. Prosimy, aby w tym tygodniu liderzy poszczególnych Grup i zelatorzy Kół Różańcowych zapisali się jeszcze na prowadzenie Różańca św. w październiku. Jeśli nie możemy być w kaplicy, odmawiajmy w domu, aby zapraszać Maryję do swojego życia i umieć bardziej być człowiekiem według jedynego wzoru Jezusa Chrystusa.
 7. Za tydzień (9. X), 28 niedz. zw., wdzięczności za dobrodziejów i ofiarodawców.
 8. Uczniowie kl. 3 SP przygotowujący się do I Komunii Świętej zapraszamy Was na poświęcenie różańców 9 X o godz. 10.30.
 9. Książka intencji mszalnych na 2023 r. jest dostępna od października w kancelarii.
 10. Katechezy chrzcielne odbędą się 8.X godz. 19.00 i 9.X godz. 16.30. Prowadzi ks. Paweł. Prosimy odbywać je na zapas. Pierwsza katecheza przedmałżeńska odbędzie się w sobotę 8 X o godz. 19.00 – prowadzi ks. Krzysztof. Młode małżeństwa zapraszany do formowania się w Domowym Kościele.
 11. Wszystkich, którzy pragną nauczyć się odmawiania Różańca, bardzo pomocnej do życia modlitwy oraz zaprzyjaźnić się z Maryją, Matką Boską, oraz członków Kół Żywego Różańca zapraszamy na odnowę duchową i spotkanie rejonowe dnia 8 X o godz. 10.00 w sanktuarium św. Józefa w Siedlcach. Spotkanie zakończy się Agapą, bez opłat; tradycyjnie będzie zbierana taca podczas Mszy Świętej. Zgłoszenia do swoich zelatorów najpóźniej do wtorku.
 12. Zapowiedzi przedślubne:Dawid Gawinkowski kaw., i Kamila Łucja Ługowska panna, oboje zam. ul. Rakowiecka par. tut., zapow II; Rafał Polkowski kaw. par. tut., Katarzyna Kozodoj, panna par. tut., zapow. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 13. W Echu katolickim: Jak skuteczna jest modlitwa różańcowa – prośba MB z Fatimy; O pogaństwie wchodzącym zamiast chrześcijaństwa; Czy z Aniołem Stróżem możemy rozmawiać? Nowa odsłona rubryki dla dzieci. Zachęcamy do czytania.
 14. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Halina Kostrzewa, l. 88 z ul. Dreszera. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
 15. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.