1. Dzisiaj (2 lipca) przeżywamy 13 niedzielę zwykłą, Diecezjalny Dzień Chorego; pierwszą miesiąca: o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie; taca na budowę kościoła.
 2. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach czerwcowych i organizowali je przy kapliczce na ul. Bajkowej.
 3. W poniedziałek święto św. Tomasza, Ap, we wtorek wspomn. dowolne św. Elżbiety Portugalskiej, w środę wspomn. dowolne św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy, w czwartek wspomn św. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, w sobotę św. Jana z Dukli, kapłana.
 4. W środę cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, przerwa w adoracji z powodu pogrzebu w godz. 12.00-14.00.
 5. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
 6. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30 a nabożeństwo po Mszy Świętej.
 7. Za tydzień niedziela modlitwy za dobrodziejów i ofiarodawców; jubileusz Katolickiego Radia Podlasie po Mszy św. w katedrze o godz. 13.00 a następnie festyn w amfiteatrze. W niedzielę 9 VII spotkanie przedpielgrzymkowe grupy nr 3 z Mszą Świętą o godz. 16.00 z udziałem zespołu pielgrzymkowego a następnie spotkanie w kościele Ducha Świętego w Siedlcach.
 8. Do grona kapłańskiego w naszej parafii decyzją ks. Biskupa Kazimierza dołączył od 1 lipca ks. Mariusz Rompa, kapłan po 2 latach kapłaństwa. Serdecznie witamy go w naszej wspólnocie, życzymy sił, wiary i łaski Bożej dla wzmacniania nas gorliwością o chwałę Pana. Proszę o ogarnięcie ks. Mariusza modlitwą.
 9. Figura św. Michała Archanioła, z góry Gragano, będzie gościć w parafii św. Józefa w Siedlcach Od 14 do 16 lipca. Zapraszamy na nowennę przed tą peregrynacją od środy 5 lipca po Mszy św. o godz. 18.00 w Sanktuarium św. Józefa w Siedlcach.
 10. Kancelaria parafialna jest czynna w porządku wakacyjnym, czyli każdego dnia od 8.00 do 9.00 oprócz niedziel i uroczystości.
 11. Porady prawne bezpłatnie we wtorek (4 VII) o godz. 17.30 na salkach.
 12. W sobotę dzieci z naszej parafii udają się na kolonie zorganizowane przez naszą i diecezjalną Caritas a dotowane przez Miasto Siedlce.
 13. Bóg zapłać za ofiary na budowę:.50 zł na relikwiarz św. Rity; po 100 zł Zul. Dreszera, Zielnej, i z Domanic, po 200 zł z ul. Smoczej, Bajkowej, bezim, Grabianowskiej, Morcinka, po 300 zł z ul. Dreszera, i Hozera, 400 zł z Dreszera, 1600 zł z Siemiatycz. Bóg zapłać.
 14. Planujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w 2018 r. w terminie 16-23 stycznia. Cena 2000 PLN (przy 45 osobach) plus 450 USD. Bez dopłat. Odwiedzimy wszystkie najważniejsze miejsca w Ziemi Świętej, hotele 3-gwiazdkowe, pokoje 2- osobowe, konieczny paszport, Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
 15. Zapowiedzi przedślubne: Bartosz Hryciuk, kaw. zam. ul. Partyzantów, Międzyrzec Podlaski, par. św. Józefa i Monika Piróg, panna. Zam. ul. Rakowicka, w Siedlcach, par. tut., zap. III. Kamil Celiński-Janowicz, kaw. zam. Siedlce, ul. Żwirowa i Anita Załęska, panna zam. Długołęka Wielka, par. św. Stanisława w Młynarzach, diec łomżyńskiej, zap. II.; Karol Ignut, kaw. zam. w Korczewie, ul. Norwida, par. Knychówek i Katarzyna Korycińska, panna, zam. Siedlce, ul. Dreszera, par. tut. zap. II. Marcin Kowalczyk, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Południowa, par. tut i Jolanta Dmowska. panna. zam. w Trebieniu, par. Rozbity Kamień. diec. drohiczyńskiej, zap. I;, Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 16. Przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego” w nim: Zachęcamy do czytania.
 17. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Grzegorz Mazurek, l 56, z ul. Radzyńśkiej, pg. we wtorek o godz. 13.00, śp. Janina Chrzanowska-Sołowiew, pg. w środę o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.