1. Dzisiaj (2.IX): O godz. 9.00 Mszy Świętej w intencji Miasta Siedlce, władz samorządowych oraz mieszkańców będzie przewodniczył Ks. BP. Piotr Sawczuk, pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie;
 2. W poniedziałek (3 IX) przeżywamy wspomn. św. Grzegorza Wielkiego, papieża i dra Kościoła, we wtorek (4.IX) Bł. Marii Stelli i towarzyszek, dziewic i męczennic z Nowogródka, litania i ucałowanie relikwii po Mszy Świętej wieczorowej; w piątek wspomn. Bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana; w sobotę święto Narodzenia NMP, inaczej MB Siewnej. Msze Święte w naszej kaplicy o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
 3. We wtorek Msze Święte na rozpoczęcie roku szkolnego dla nauczycieli i uczniów o godz. 8.30 i 10.00. Proszę o wyspowiadanie się z tej okazji.
 4. W środę cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. Za tydzień (9.IX): 23 niedziela zwykła: taca budowlana przeznaczona na wykonywaną elewację.
 6. Od poniedziałku przyjmujemy intencje na przyszły rok. Prosimy pamiętać o zamawianych terminach pobierając specjalny druczek.
 7. Osoby dorosłe, nie mające bierzmowania oraz dzieci nieochrzczone powyżej 5 roku życia zgłoszenia do końca września.
 8. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w czwartek od godz. 8.00
 9. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej zarówno o godz. 7.00 jak i 18.00. Dzieci po I Komunii Świętej niech zaplanują spowiedź i obecność.
 10. Zapraszamy na Festyn Parafialny dzisiaj od godz. 8, potem10.00 do 14.00. Zapraszamy całe rodziny, szczególnie te z małymi dziećmi na wspólną zabawę, obejrzenie najnowszego wozu ratownictwa chemicznego, wygrane z cegiełek na budowę; rekreacje, modlitwę, zapoznanie się, skorzystanie z grilla, zjeżdżalni, wszystkie ofiary na wsparcie naszej budowy i postawienia pomnika. Zapraszamy. Dzieci na godz. 10.30 niech przyniosą kontrolki, obrazki, które zbierały podczas całego roku szkolnego w kościele będą rozlosowane nagrody. Można jeszcze przynieść ciasto.
 11. Bóg zapłać za ofiary złożone na pomnik: Można odrywać cegiełkę z tej sztalugi i wpłacać ofiarę w dowolnej formie o nominale cegiełki. Bóg zapłać. W tym tygodniu będą trwały pracy przy elewacji, prosimy o ostrożność przy wchodzeniu do kaplicy.
 12. Zbiórka elektrośmieci do 11 września i składamy je za kaplicą od strony jednostki. Wesprze to fundusz misyjny.
 13. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku w godz16.30-17.30 (w poniedziałek od 16.45), w soboty od 8.00 do 9.00 nieczynna w niedziele i uroczystości. W nagłych przypadkach prosimy o telefon.
 14. Zapowiedzi przedślubne: Karol Wojciech Gajowniczek, kaw. zam. ul. Łukowska, par. tut., i Beata Agnieszka Tchórzewska, panna, zam. w Pustkach, par, Miłosierdzia Bożego w Siedlcach, zap. III; Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 15. Przy wyjściu z kaplicy, można złożyć podpisy za obywatelską inicjatywą aby na torach na ul. Składowej założyć specjalne osłony przeciwdziałające wypadkom. Po drugie możemy głosować za tym aby na ul. Południowej był robiony chodnik oraz w jednym projekcie odnowiony plac zabaw przy ul. Grabianowskiej – walczymy z innymi projektami. Stosowne kartki do wzięcia przy wyjściu z kaplicy mamy 10 punktów i przyznajemy je na wspomniane projekty.
 16. Pielgrzymka Apostolatu Złotej Róży dnia 22 września do Kodnia. Zapisy w zakrystii
 17. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy. W nim: o przebaczeniu, które jest trudne, ale konieczne; o lekach homeopatycznych. Zachęcamy do czytania. Jest też aktualne wydanie Pielgrzyma z terminami wydarzeń duszpasterskich, Ofiara jak za Echo.
 18. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: Elżbieta Krogulewska, l. 56, z ul. Rakowieckiej, Msza Żałobna w powiedz, godz. 15.15; Małgorzata Strzalińska, l. 45, z os. Dreszera, pogrzeb we wtorek o godz. 13.30 i Stanisław Ilczuk, l. 71, z ul. Hozera. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.