1. Dzisiaj (2 kwietnia) Poniedziałek Oktawy Wielkanocny Msze Święte w porządku niedzielnym. Taca przeznaczona na szkoły katolickie w tym KUL. Dzisiaj wypada 13 roczn. śmierci naszego Patrona św. Jana Pawła II. Ponieważ w święta jesteśmy z rodzinami zachęcamy aby o wyśpiewać apel Jasnogórski i pomodlić się dziesiątką różańca nawiązując do godziny odejścia: 21.37,
  2. W liturgii do przyszłej niedzieli trwa Oktawa Wielkanocy, mająca charakter uroczystości. Nowenna do Miłosierdzia Bożego po Mszach Świętych o godz. 18.00
  3. W czwartek od godz. 8.00 udamy się do Chorych z Najświętszym Sakramentem.
  4. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
  5. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.30 a nabożeństwo po Mszy Świętej. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 5 roczn. Święceń biskupich Ks. Bpa Piotra Sawczuka. Spotkanie kandydatów do bierzmowania od godz. 18.00 i po Mszy Świętej.
  6. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
  7. W tym tygodniu kancelaria czynna oprócz piątku.
  8. W sobotę na godzinę 18.00 zapraszamy podopiecznych Punktu Caritas oraz zajmujących się nim na Mszę w intencji osób związanych z Caritas Parafialną, którą odprawi Dyrektor Caritas Diecezjalnej.
  9. Za tydzień: przeniesiona zmianka Kół Różańcowych po sumie, Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia, można będzie pobrać specjalne Torby Miłosierdzia, taca na Caritas Diecezjalną, o godz. 15.00 rozpocznie się Koronka do Miłosierdzia Bożego, do godz. 16.00 można będzie modlić się podczas Godziny Miłosierdzia. Dzieci na 10.30 niech przyniosą pozostałe puszki i skarbonki z jałmużny wielkopostnej, o godz. 16.00 spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej. O godz. 17.00 pierwsza z cyklu katechez przedmałżeńskich, potrwają przez wszystkie niedziele kwietnia.
  10. Bóg zapłać, Księżom Mariuszowi i Przemysławowi, paniom Marioli i Ani, p. Kościelnemu, P. Januszowi za przygotowanie dekoracji i liturgii; P. Organiście chórowi i scholi, lektorom za czytanie i śpiewy podczas Triduum Sacrum, Harcerkom i harcerzom, Służbie Więziennej i żołnierzom  za wartę przy Grobie Pańskim, Kołom Różańcowym, dzieciom i wszystkim za zorganizowanie procesji rezurekcyjnej, Bóg zapłać też za ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego za sprzątnie kaplicy i mycie okien Szanownym Paniom.
  11. Pielgrzymów do Gdańska prosimy o wpłacanie zaliczki – 2 wolne miejsca.
  12. Przy wyjściach z kaplicy Pielgrzym, z artykułami na tydzień Miłosierdzia.
  13. Kolejne spotkanie formacyjne dla zakochanych, narzeczonych i małżonków z naszego miasta i okolic w poznawaniu piękna życia małżeńskiego i rodzinnego w ramach Akademii Rodzinnej Diecezji Siedleckiej, odbędzie się 8 kwietnia  (niedziela) o godz. 18.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach, ul. Bpa. I. Świrskiego 31. Gościem wyjątkowym spotkania będzie Jacek Pulikowski, znany i ceniony doradca życia rodzinnego.  Wygłosi on konferencję pt.: „Bo do tanga trzeba dwojga…, czyli jak wygrać szczęście w małżeństwie”. Wstęp wolny.