1. Dzisiaj (19 listopada), 33 niedziela zwykła, Światowy Dzień Ubogich, zachęcam za ks. Biskupem Kazimierzem do zauważenia ubogich i wsparcia ich modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia, Taca budowlana, o godz. 16.00 Msza Święta i spotkanie z kandydatami do bierzmowania oraz ich rodzicami. O godz. 17.00 katechezy chrzcielne nr 3 i 4 dla rodziców i chrzestnych na salkach; czytanie wypominek przed każdą Mszą Świętą.
  2. We wtorek. wspomn. Ofiarowania NMP; w środę św. Cecylii, dziewicy i męczennicy ; W piątek św. męczenników Andrzeja Dung Lac, kapłana i towarzyszy; w sobotę św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.
  3. W środę adoracja Najświętszego. Sakramentu od 7.30 do 18.00.
  4. W piątek zapraszam radnych duszpasterskich na przygotowanie opłatków na salki na godz. 19.00
  5. Za tydzień:Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, odnowienie aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana; puszka na rzecz ubogich zbierana przez Caritas parafialną. Msza Święta w intencji chóru parafialnego i scholi oraz wszystkich kantorów i psałterzystów w niedzielę 26 XII o godz. 12.00. Po Mszy św. o godz. 10.30 mini-koncert naszej scholii.
  6. W jeden z dni tygodnia nie będzie dostępny nasz parking z powodu prac prowadzonych przez PEC, poza tym proszę w tym tygodniu nie zostawiać w ogóle samochodów na dzień, gdyż mogą być uszkodzone podczas prac PEC-owskich.
  7. Bóg zapłać za ofiary z kont: z 09-10.2016: 20 zł z ul. Żwirowej, 40 zł z Łukowa,  50 zł z ul. Składowej 2x, Sobień Jezior, Hozera 2x, Nowego Światu, Dreszera, 60 zł z ul. Jasnej 2x, po 100 zł z ul. Rakowieckiej 4x, Mickiewicza, Czerwonego Kapturka, Grabianowskiej, Krakówki, Bananowej, Miłej 2x, Południowej, po 150 zł z ul. Jordana 2x, Krakówki, Dreszera, po 200 zł z ul. Krakówki 2x, Zielnej 3x; Łukowskiej 2x, Żwirowej, Korczaka, Dreszera 2x, Bananowej 2x, Tulipanowej, po 300 zł z ul. Żwirowej 3x , Dreszera,  Bajkowej, Korczaka, Smoczej, po 500 zł z Łukowa, z ul. Rakowieckiej, po 1000 z ul. Hozera, Januszewskiej, Rakowieckiej, 1500 z ul. Ganiewskiego, 4000 z ul. Januszewskiej
  8. 22 XI w liturgiczne wspomn. sw. Cecylii obędzie się koncert Zespołu Muzyki Dawnej Jerycho w siedleckiej katedrze o godz. 19.00. Serdecznie zapraszają władze Seminarium Duchownego.
  9. Wszystkich, którym leży na sercu sprawa trzeźwości Narodu są zaproszeni w ramach Krajowego Kongresu Trzeźwości na konferencję, „Trzeźwość – odpowiedzialność rodziny, Kościoła, państwa i samorządu”, która odbędzie się 24 XI (piątek) w Siedlcach na ul. Sekulskiej 5 w Centrum Języka Angielskiego.
  10. Pamiętajmy o naszych zmarłych polecanych w wypominkach, codzienny różaniec o godz. 17.30 prowadzony przez wiernych przez listopad ofiarujmy w ich intencji. W niedziele przed Mszami Świętymi czytane będą wypominki. Za tydzień w niedzielę zapraszamy na godz. 17.30 na nieszpory za zmarłych i Mszę Świętą wypominkową.
  11. Apel Wojewódzkiego Komendanta Policji
  12. Nowy nr Echa Katolickiego. Zachęcamy do czytania.
  13. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Olędzki, kaw. zam. ul. Zielna i Katarzyna Komorowska, zam. ul. Zielna, oboje par. tut. zap. III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  14. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Szczepan Bierdzińśki, l. 63  z ul. Podsekulskiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.