1. Dzisiaj (19.IX), Nawiedzenie na ul. Zielnej rozpocznie się dzisiaj (19.09) podczas Mszy Świętej o godz. 12.00.
 2. Spotkanie z rodzicami dzieci klas III które rozpoczynają przygotowanie do I spowiedzi i Komunii św. 19.09
 3. Zapraszamy na spotkanie rozpoczynające cykl formacyjny do sakramentu bierzmowania  uczniów z klas 7 i 8 wraz z ich rodzicami na Mszę świętą w niedzielę 19.09 o godzinie 18.00 a następnie na spotkanie organizacyjne. Obecność na tym spotkaniu jest obowiązkowa.
 4. W poniedziałek Krąg Biblijny po Mszy Świętej o godz. 18.00 i wspomn. św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, we wtorek ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY, swoje imieniny przeżywa ks. Mateusz Czubak, Msza Święta w jego intencji o godz. 18.00; w środę (22 IX) ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA KATEDRALNEGO W SIEDLCACH, w czwartek św. Pio z Pietrelciny, kapłana.
 5. Za tydzień (26.IX), XXVI niedz zw.; ostatnia miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczornej.
 6. Pierwsza katecheza przedmałżeńska 25.09 (sobota) o godz. 19.00. Więcej info u ks. Przemysław (kontakt na Facebook i stronie www). Młode małżeństwa zapraszany do formowania się w Domowym Kościele.
 7. Książka intencji mszalnych na 2022 r. będzie dostępna od października w kancelarii.
 8. Zapraszamy na II Diecezjalny Zjazd Apostolatu „Margaretka”. Spotkanie rozpocznie się 25 IX o godz. 10.00 w Rykach. Zapisy w Zakrystii.
 9. Kancelaria w systemie zwykłym: poniedz. – nieczynna, wt. śro. czw. pt. – 16.30-17.30, sob.- 8.00-9.00.
 10. Echo Katolickie a w nim: Zachęcamy do czytania.
 11. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Patrycja Katarzyna Borkowska, panna z par. tut., i Łukasz Rafał Wiater, kaw. z par. Ducha Świętego w Siedlcach, Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 12. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Wacława Gron z ul. Dreszera. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.