1. Dzisiaj (19 marca) przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu, taca na budowę kościoła, katecheza przedmałżeńska o godz. 17.00 na salkach i tak w każdą niedzielę marca. Modlitwą ogarnijmy wszystkich Józefów, którzy obchodzą imieniny a szczególnie Benedykta XVI – Józefa Ratzingera, oraz Ojca świętego Franciszka w rocznicę inauguracji pontyfikatu.
 2. W poniedziałek przeżywamy urocz. św. Józefa Oblubieńca NMP (Msze Śięte jak w dzień zwykły), w sobotę uroczystość Zwiastowania Pańskiego Msze Święte o godz. 7.00, 9.00; i 18.00.
 3. W czwartek (23.III) od rana udamy się z wizytą do chorych. Można jeszcze zgłaszać potrzebujących.
 4. Za tydzień 4 niedziela Wielkiego Postu tzw. Laetare (radujcie się). Po sumie spotkanie z radnymi duszpasterskimi w związku z Rokiem Fatimskim. Po Mszach Świętych puszka na biednych zbierana przez Caritas parafialną.
 5. Zbiórka żywności w dla potrzebujących w sklepach w dniach: 24 i 25 marca oraz 31 marca i 1 kwietnia. Zapraszamy wolontariuszy: chętną młodzież gimnazjalną, szkół średnich oraz starszych klas szkoły podstawowej na spotkanie organizacyjne w czwartek o godz. 17.00
 6. Puszka na kwiaty do Grobu Bożego wystawiona przy wyjściu. Zadbajmy o grób Pana Jezusa w naszej kaplicy.
 7. Baranki Wielkanocne z przeznaczeniem na pomoc potrzebującym po 5 zł przy wyjściach.
 8. W naszej parafii nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z nauką pasyjną odbywa się w niedziele o godz. 17.15, a Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 16.30 dla dzieci; o godz. 17.00 dla dorosłych; o godz. 19.00 dla młodzieży.Kancelaria w piątki w okresie Wielkiego Postu będzie nieczynna.
 9. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 31 marca – 2 kwietnia. Rekolekcje szkolne w dniach 29-31 marca. Proszę o modlitwę za rekolekcjonistę ks. Jerzego Dudę i rekolektantów szczególnie w szkole. Uroczyste zakończenie nawiedzenia odbędzie się w rekolekcje.
 10. Bóg zapłać za ofiary na budowę: z racji nawiedzenia świętych znaków: ul. Żwirowa 2 – 600 zł, po 30 zł z ul. Dreszera, Radzyńskiej i Żwirowej; po 50 zł z ul. Dreszera 4x, ze Stoczka Łukowskiego, po 100 zł z ul. Dreszera 4x, Południowej, 150 zł z Porazińskiej, 200 zł z Gąski Balbinki, z Łosic, Hozera, Dreszera, Porazińskiej 2x; 300 zł z Południowej, Grabianowskiej, po 500 zł z ul. Grabianowskiej, Ganiewskiego, Żwirowej, 800 zł z ul. Rakowieckiej. Bóg zapłać.
 11. Porady prawne, bezpłatnie w każdy 1 i 3 wtorek miesiąca (a więc w najbliższy) od godz. 17.30 do 18.00 na salkach nad kaplicą.
 12. Msza Święta i Marsz Krucjaty Różańcowej w niedzielę 26 marca o godz. 13.00 w katedrze. Informacje na plakacie.
 13. Przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego” W nim m.in. Jak to jest z cierpieniem – II tajemnica fatimska; Jałmużna czy tylko z tego co nam zbywa; O kondycji współczesnego mężczyzny; o udarze mózgu – Zachęcamy do czytania.
 14. Zapowiedzi przedślubne: Arkadiusz Celiński Walendowicz, kaw. zam. w Wólce Konopnej, par. Zembry i Katarzyna Kowalczyk, panna, zam. w Siedlcach, ul. Południowa, par. tut., zap. III. Kamil Otton. kaw. zam. w Siedlcach, ul. Śmiała 17 C, par. tut. i Monika Wanda Jakubowska panna zam. Miszewko Stefany par. Miszewko Strzałkowskie, zap. III; Piotr Sławomir Stańczuk, kaw. zam. w Siedlcach na ul. Wiejskiej i Barbara Lis, panna, zam. także na ul. Wiejskiej, oboje par. tut., zap. II.; Andrzej Rosa i Aneta Rosa, cywilnie związani, zamieszkali na ul. Miłej, par. tut., zapow. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 15. Wczoraj minęła 2 rocznica śmierci ks. Stefana Kornasa, budowniczego kościoła Ducha Świętego, za niego i naszych bliskich wieczny odpoczynek racz im dać Panie.