1. Dzisiaj (19 lutego) przeżywamy 7 niedzielę zwykłą, ofiara do puszki na Caritas parafialną ze szczególnym wsparciem na rodzinę z naszej parafii, której zniszczeniu w pożarze uległo mieszkanie i dobytek,
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w środę święto katedry św. Piotra, Apostoła; w czwartek wspomn. św. Polikarpa, bpa i męcz.
 3. W poniedziałek zapraszamy na Krąg Biblijny po Mszy Świętej wieczorowej.
 4. W czwartek (23 II) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 5. Za tydzień ( 26 II), spotkanie Rady Ekonomicznej w o godz. 15.00 na plebanii. Po Mszy Świętej wieczorowej spotkanie otwarte Odnowy w Duchu Świętym.
 6. Bóg zapłać za ofiary na Mszę Świętą i budowę: z racji nawiedzenia Świętych Znaków: ul. Korczaka – 800 zł; ul. Jordana – 450 zł; ul. Grabianowska 240 zł; ul. Bajkowa 1050 zł; ul. Smocza 370 zł. Bóg zapłać.
 7. Msza Święta za mieszkańców ul. Bajkowej z racji nawiedzenia będzie sprawowana 12 III o godz. 9.00 a za mieszkańców ul. Smoczej 17 IV o godz. 10.30
 8. Organizujemy wyjazd wszystkich Zelatorów na Kongres Różańcowy w Radzyniu Podlaskim w dniu 11 marca. Zapisy w zakrystii.
 9. Marsz Pokutny 26 lutego (niedziela), po Mszy Świętej o godz. 13.00 w katedrze w int. Polski i wytrwałości przy Ewangelii.
 10. Kancelaria parafialna nieczynna w poniedziałek i czwartek
 11. Osoby potrzebujące porady prawnej a będące w ubogiej sytuacji materialnej mogą zasięgnąć jej bezpłatnie w naszej parafii we wtorek od godz. 17.30 do 18.00
 12. Małżonkowie mogą wziąć udział w tzw. Weekendzie małżeńskim dla odnowienia relacji w dniach 10-12 marca w Siedlcach. Info na stronie rekolekcji i w zakrystii.
 13. Strona internetowa parafii w przebudowie ale czynna, Znajdziemy na niej informację o pielgrzymce do Warszawy, Częstochowy, Gidli, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej w terminie 26-28 IV, na razie informacja w zakrystii. Także o skupieniu dla dziewcząt w Krakowie u znanych nam ss. Augustianek.
 14. Kompletujemy księgozbiór naszej biblioteki parafialnej, jeśli ktoś ma książki, które chciałby oddać, w dobrym stanie, ciekawe z różnych dziedzin, chętnie przyjmiemy.
 15. Bractwo św. Judy Tadeusza, Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Siedleckiej oraz I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach zapraszają na kolejne spotkanie w ramach przygotowania do Jubileuszu 200-lecia Diecezji. Odbędzie się ono w czwartek, 23 lutego br. o godz. 19.00, w auli I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach (ul. Bpa Świrskiego 54). Wykład na temat: „Historia Diecezji Siedleckiej” wygłosi prof. Bogumił Leszczyński z UPH w Siedlcach.
 16. Przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego” W nim m.in. o tworzeniu mocnych więzi rodzinnych; śladami Unitów Podlaskich; i recepty na udany związek małżeński Zachęcamy do czytania.