1. Dzisiaj (19.I) II niedziela zwykła, Taca na cele budowlane; rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; spotkanie z dziećmi i rodzicami klas 3 SP przygotowujących się do I Komunii Świętej po sumie, o godz. 13.00. Imieniny obchodzi ks. Mariusz Rompa. Msza Święta w jego intencji o godz. 9.00. Życzymy Bożego błogosławieństwa i wytrwałości. Katechezy chrzcielne (III i IV), o godz. 17.00 na salkach
  2. We wtorek (21.I) wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy, w czwartek (23.I) Bł. Wincentego Lewoniuka i towarzyszy, męczenników z Pratulina; w piątek (24.I) św. Franciszka Salezego, bpa i dra Kościoła; w sobotę (25.I) święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
  3. Adoracja w środę przez cały dzień,
  4. Za tydzień (26.I) III niedz. zwykła; modlimy się za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach: jutrznia za zmarłych o godz. 8.35, po Mszach Świętych puszka na Caritas; po Mszy Świętej o godz. 18.00 adoracja z modlitwą o uzdrowienie.
  5. W poniedziałek ostatni dzień wizyty kolędowej, można jeszcze zgłaszać domy na wizytę od godz. 17.00. Dziękujemy przy tej okazji za wiele zaproszeń poza terminem, co świadczy, że chcecie otrzymać błogosławieństwo i spotkać się z duszpasterzem. Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji kolędy.
  6. W tym tygodniu kancelaria czynna w poniedziałek i wtorek w porządku kolędowym (8.00-8.45), od środy od 16.30
  7. Trwa nowenna przed wspomn. Bł Męczenników z Pratulina. Wyjazd na nowennę do Pratulina, Sanktuarium bł. Męczenników Podlaskich dnia 21 stycznia o godz. 17.30. Zapisy się w zakrystii. Cena 30 zł.
  8. W związku z sezonem grzewczym ogłoszenie Związku Kominiarzy dostępne jest na stronie internetowej.
  9. Pielgrzymka do Włoch: 14-22 kwietnia, w roku 100-lecia urodzin Naszego Patrona Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. W programie: Padwa, Loreto, Manopello, Lanciano, San Giovani Rotondo, Neapol: (ks. Dolindo, św. January), Cascia (św. Rita), Asyż. Cena 2600 zł + 50 Euro. Zapisy w zakrystii.
  10. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: Jaki obraz Boga nosimy w swoich sercach?, Czego uczą nas bł. Męczennicy z Pratulina?, Dlaczego prawda o holokauście wciąż jest rozmywana. Leczenie zatok. Zachęcamy do czytania.