1. Dzisiaj (18 VIII), 20 niedziela zwykła, ks. Proboszcz głosi i zbiera ofiary w parafii garnizonowej.
  2. We wtorek wspomn. Św. Bernarda, opata i dra Kościoła; w środę św. Piusa X, papieża; w czwartek NMP Królowej – tradycyjny dzień ofiarowania się Maryi; w sobotę 24 VIII – święto św. Bartłomieja, apostoła.
  3. Adoracja w środę przez cały dzień, a po Mszy Świętej wieczorowej nabożeństwo szkaplerzne.
  4. Za tydzień: 21niedz. zwykła; ostatnia miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczorowej.
  5. Bóg zapłać za ofiary z tygodnia w sumie 3700 zł; Bóg zapłać za ofiary.
  6. Kancelaria czynna w porządku wakacyjnym codziennie od 8.00 do 9.00, nieczynna w sobotę (24 VIII).
  7. Ostatni tydzień na zapisy na Pielgrzymkę Kół Różańcowych do Leśnej Podlaskiej. Zapraszamy na wyjazd, w sobotę 31 sierpnia, z placu o godz. 8.00:
  8. Pielgrzymka do Medjugorie, w dniach 9-16 września, zwiedzanie Mostaru, wyjazd nad morze, wodospady, modlitwa u Królowej Pokoju, wejście na górę [Kriżewacz] w dniu Podwyższenia Krzyża Świętego. Cena 550 zł (zapraszamy z zaliczką) i 230 Euro. Wystarczy dowód osobisty. Zapisy w zakrystii.
  9. Bóg zapłać Pielgrzymom na czele z księdzem Przemysławem, którzy modlili się za nas w drodze do Częstochowy, pielgrzymom duchowym, którzy gromadzili się na apelach w czasie Pielgrzymki;
  10. Festyn parafialny z okazji 5 rocznicy powstania parafii odbędzie się dnia 24 sierpnia, początek Msza Święta o godz. 10.00, otwarcie wystawy rocznicy wizyty Jana Pawła II w Siedlcach oraz inne atrakcje: grill, zjeżdżalnie, badanie słuchu; malowanie twarzy, strzelanie, miasteczko rowerowe, występu zespołu Seniorynki, parafialnej scholi dziecięcej oraz chóru młodzieżowego, ciasta naszych gospodyń, gry i konkursy sportowe. Można przynosić fanty na loterię w tym tygodniu do środy oraz ciasta. Zakończenie godz. 15.00
  11. „Z okazji 20. rocznicy wizyty w Siedlcach Papieża Jana Pawła II Siedleckie Stowarzyszenie Literackie Witraż wraz Miejskim Ośrodkiem Kultury zapraszają w przyszłą niedzielę (25 sierpnia) na plenerową imprezę poetycko-muzyczną pt. „Każdy ma swoje Westerplatte”. Odbędzie się ona w Parku Aleksandria o godzinie 16.00. Wstęp wolny. Szczegóły na plakatach.”
  12. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: o planach wydania płyty z nagraniami chóru młodzieżowego naszej parafii. Zachęcamy do czytania.

  Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Bogusław Łukasiuk, l. 73 z ul. Bajkowej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.