1. Dzisiaj (18 czerwca) przeżywamy 11 niedzielę zwykłą, modlimy się za dobrodziejów i ofiarodawców,  zbiórka do puszek na KUL. Nabożeństwo i procesja eucharystyczna o godz. 17.30
 2. Nabożeństwo czerwcowe jest sprawowane po Mszy Świętej o godz. 18.00 w dni zwykłe, a w niedziele o godz. 17.40. Zachęcamy by śpiewać lub odmawiać litanię w domach i przy kapliczkach. Przy kapliczce na Bajkowej będzie litania tylko w niedziele o godz.19.00.
 3. W środę wspominamy św. Alojzego Gonzagę, zakonnika; w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – zakończenie procesji Eucharystycznych, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych; Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00; w sobotę urocz. Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 4. We wtorek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z Najświętszym Sakramentem, można jeszcze zgłaszać potrzebujących.
 5. Porady prawne bezpłatnie we wtorek o godz. 17.30 na salkach.
 6. W środę cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
 7. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Rawicza w czwartek o godz. 8.30, a dla Gimnazjum nr 6 im. Ks. Stanisława Brzóski w czwartek o godz. 10.00. Zapraszamy Rodziców, opiekunów, uczniów, nauczycieli do wspólnego podziękowania Bogu za kolejny rok nauki i pracy nad sobą.
 8. Bóg zapłać wszystkim, którzy przygotowali procesję Bożego Ciała, ministrantom i lektorom, chórowi i scholii, niosącym chorągwie, feretrony, poduszeczki, różaniec dziewczynkom sypiącym kwiatki i opiekunom, także Kościelnej Służbie Porządkowej i Policji. Wszystkim, którzy przygotowali ołtarze. Wszystkim uczestniczącym we wspólnym świadectwie wiary oraz wieczorem w koncercie „Siedlce dla Jezusa”.
 9. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Przez wszystkie dni aż do uroczystości NSPJ (23.VI), po Mszy Świętej wieczorowej o godz. 18.00 nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna. Zapraszamy na procesje dzieci.
 10. Bóg zapłać za ofiary na budowę: 20 zł z ul. Radzyńskiej, 30 zł z Morelowej, 50 zł z Grabianowskiej, 60 zł z ul. Żwirowej, Radzyńskiej, po 100 zł z ul. Jasnej 2x, Dreszera, Wiejskiej, 120 zł z ul Południowej, 150 zł z Dreszera, po 200 zł z ul. Rakowieckiej 2x, Jasnej, Krakówki, 220 zł Koło Różańcowe Matek za dzieci, po 300 zł z ul. Żwirowej 2x, 500 zł z ul Rakowieckiej, po 600 zł z ul. Bajkowej, Grabianowskiej, po 1000 zł z ul. Dreszera, Jordana, Miłej, Gąski Balbinki, Zielonej, taca z niedzieli budowlanej czerwcowej wyniosła 5 tyś bez 16 zł i jeden dolar. Bóg zapłać.
 11. Planujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w 2018 r. w terminie 16-23 stycznia. Cena 2000 PLN (przy 45 osobach) plus 450 USD. Bez dopłat. Odwiedzimy wszystkie najważniejsze miejsca w Ziemi Świętej, hotele 3-gwiazdkowe, pokoje 2- osobowe, konieczny paszport, Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
 12. Zapraszamy młodych mężczyzn, uczniów szkół ponadgimazjalnych i studentów na rekolekcje dla pogłębienia wiary z Bogiem i rozpoznania Jego woli w swoim życiu. Odbędą się one w dniach: 23-25 czerwca w Opolu Nowym. Więcej informacji w zakrystii.
 13. Informacje o pikniku integracyjnym dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi, w przyszłą niedzielę, oraz o pikniku rodzinnym 24-25 czerwca z licznymi atrakcjai dla dzieci na tablicy ogłoszeń.
 14. Zapowiedzi przedślubne: Daniel Kąca i Nadia Kąca, cywilnie związani, zam. Grabianów, ul. Morelowa, oboje par. tut. zap. II, Łukasz Chodak, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Broniewskiego, par. św. Józefa i Diana Szwed, panna zam. w Siedlcach, ul. Żwirowa, par. tut, zap. II; Troć Mariusz, kaw. zam Siedlce ul. Porazińskiej, par. tut., i Domosud Emilia, panna z Łosic, ul. Prostej, par. Trójcy Świętej w Łosicach, zap. I; Bartosz Hryciuk, kaw. zam. ul. Partyzantów, Międzyrzec Podlaski, par. św. Józefa i Monika Piróg, panna. Zam. ul. Rakowicka, w Siedlcach, par. tut., zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 15. Przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego” w nim: o Chrystus ma twarz drugiego człowieka – przekonują siostry albertynki i zamieniają słowa w czyn; jakie niebezpieczeństwa kryje Internet? jak nakłonić mężczyznę do dbania o swoje zdrowie? Zachęcamy do czytania.