1. Na dzisiaj (18. IX), 25 niedz. zw., prosimy aby dzieci przygotowały dowolna pracę o św. Stanisławie Kostce i przyniosły ją. Jeśli będzie to grafika, niech zawiera myśl o świętym. Po Mszach świętych zbiórka na ubogich zbierana przez Caritas parafialną. Uczniowie klas 7 i 8 pragnący przystąpić do Sakramentu Bierzmowania: spotkanie, obowiązkowo z rodzicami dzisiaj (18 IX) godz. 18.00 Eucharystia oraz rozpoczęcie formacji.
 2. W poniedziałek (19.IX) Krąg Biblijny o godz. 18.45; we wtorek (20.IX) św. męczenników Andrzeja Kim Taegon kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w środę (21 IX) święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty; swoje imieniny przeżywa ks. Mateusz Czubak, Msza Święta w jego intencji o godz. 18.00; po Mszy Świętej nowenna do MB Szkaplerznej, którą będziemy odmawiać w środy co tydzień; w czwartek (22 IX) ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA KATEDRALNEGO W SIEDLCACH, w piątek (23.IX) wspomn. św. Pio z Pietrelciny, kapłana.
 3. Za tydzień (25. IX), 26 niedz. zw., ostatnia miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczornej. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę, godz. 14.00 od pomnika Ojca Świętego w centrum miasta.
 4. Zbiórka ministrantów w sobotę godz. 9.00, mogą dołączyć także nowi chętni do posługi z kl. IV i V.
 5. Uczniów z kl. III SP i ich rodziców zapraszamy za tydzień (25.IX) na godz. 12.00, na I spotkanie przygotowania do I Komunii Świętej.
 6. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Medjugorie 1-9.X koszt 650 zł i 220 Euro, tel. parafialny  798368503  zwiedzamy Medjugorie, Tihalinę, Mostar, Górę Objawień i Kriżevac, Surmanci.
 7. Ostateczny Termin pielgrzymki śladami kard Wyszyńskiego 14-16.X, odwiedzimy Prostyń, Zuzelę, Andrzejewo, Świętą Lipkę, Stoczek Klasztorny, Gietrzwałd, Toruń, Włocławek, Płock, Warszawę. Cena 600 zł, zawiera wszystkie opłaty.
 8. Zapraszamy na Pielgrzymkę Mężczyzn do grobów błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie. Wyjazd spod katedry dnia 2 X o godz. 8.00, zapisy u nas w zakrystii, cena 35 zł.
 9. Zakończyła się zbiórka elektrośmieci, dziękuję tym, którzy dbają o czystość wokoło nas.
 10. Osoby biegające częściej proszone są o zgłoszenie się dzisiaj do ks. Pawła po Mszy Świętej na krótkie ustalenie.
 11. W Echu katolickim: Obiecał, że po śmierci zrobi więcej niż za życia – o. Pio; O co proszą wierni bł. kard Wyszyńskiego? Zachęcamy do czytania.
 12. Zapowiedzi przedślubne: Emil Jakub Żółkowski, kaw. z ul. Korczaka, par. tut., i Patrycja Wierzejska, panna z Wierzejek par. Trzebieszów., zapow. III. Cezary Dariusz Mitura, kaw. i Karolina Paulina Solska, panna, oboje z ul. Południowej par tut., zapow II; Michał Mirończuk, kaw. i Anna Zając, panna, oboje z ul. Rakowieckiej par. Tut., zapow. II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 13. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Sławomir Mazur, l. 69 z ul. Kokosowej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
 14. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.