1. Dzisiaj 25 niedziela zwykła, dzień środków Społecznego Przekazu; po Mszach Świętych zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi we Włoszech, o godz. 17.00, kolejna katecheza chrzcielna na salkach nad kaplicą. Ks. Jakub głosi i zbiera ofiary na nasz kościół w Łukowie.
 2. We wtorek wspominamy św. Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy, męcz. koreańskich; w środę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, dzień patronalny ks. Mateusza Czubaka za którego Msza Święta będzie w czwartek o godz. 18.00; w czwartek odpust w katedrze siedleckiej, u nas święto. roczn. poświęcenia kościoła, piątek wspomn. św. o. Pio z Pietrelciny;
 3. W poniedziałek zapraszamy na Krąg Biblijny na godz. 19.00 na salki nad kaplicą.
 4. Młodzież gimnazjalną chętną do zbiórki żywności przy supermarketach w dniach 23 i 24 września zapraszamy na krótkie spotkanie informacyjne i w celu zapisania się w czwartek na godz. 17.00 do kaplicy.
 5. Za tydzień zbiórka do puszek na ubogich oraz chorych na choroby nowotworowe prowadzona przez Caritas parafialną; o godz. 16.00 w kaplicy spotkanie z kandydatami do sakramentu Bierzmowania; kolejna katecheza chrzcielna o godz. 17.00 na salkach nad kaplicą; o godz. 19.00 otwarte modlitewne spotkanie Odnowy w Duchu Świętym; Spotkanie Redakcji Pielgrzyma o godz. 15.00 na plebanii.
 6. Trwają prace na drugim etapie budowy kaplicy i budynku parafialnego, aby w tym roku zamieszkać przy kaplicy i bardziej sprawnie służyć wiernym.
 7. Na spotkanie popielgrzymkowe do Woli Gułowskiej z ks. Biskupem Kazimierzem, 23 września, wyjazd 18.00, powrót w późnych godz. nocnych; zapraszamy wszystkich którzy pielgrzymowali w grupie 3 lub innych grupach a są z naszej parafii, lub tych, którzy marzą o pieszej pielgrzymce – szczególnie młodych. Program na tablicy ogłoszeń.
 8. Od 27 do 29 września o godz. 18.00 odbędzie się w naszej parafii Triduum modlitw i konferencji głoszonych przez zaproszonych gości o i w intencji rodzin.
 9.   1 X o godz. 19.00 na plebanię zapraszam Radę Ekonomiczną
 10.  października organizowana jest pielgrzymka prawników na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie.
 11. 2 października organizujemy pielgrzymkę mężczyzn do Pratulina, na 20 lecie beatyfikacji Wincentego Lewoniuka i towarzyszy, aby umocnić ducha męstwa i miłosierdzia. Zapraszam szczególnie wszystkich Panów w dowolnym wieku, wyjazd 8.30 spod kaplicy. Zapisy w zakrystii.
 12. 15 października zapraszamy na zjazd kobiet katolickich w Częstochowie. Wyjazd z Siedlec o godz. 5.00. Zapisy w zakrystii.
 13. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Celiński-Janowicz, kaw. zam. ul. Żwirowa, par. tut., i Katarzyna Siemionow, panna, zam. ul. Malmeda, par. Matki Kościoła w Białymstoku, zap. trzecia; Grzegorz Gil, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Miła, par. tut., i Aneta Rybałtowska, panna zam. w Lubowiczu, par. Ostrożany – zap. druga; Artur Piotr Śledziewski, kaw. zam. Siedlce, ul. Myśliwska, par. św. Teresy i Elżbieta Kujawiak, panna. Zam. w Siedlcach ul. Liliowa, par. tut. zapow. Pierwsza; Zbigniew Franciszek Grochowski, kaw. zam. w Zdanach par. Zbuczyn i Ewa Rosa, panna zam. w Siedlcach ul. Miła par. tut., zapow. pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest zgłosić do kancelarii parafialnej. Kandydatów do małżeństwa ogarniajmy naszą modlitwą.
 14. Do nabycia prasa katolicka – Echo Katolickie, w którym m.in.: jak wychowywać, by móc spoglądać z w przyszłość Kościoła i Ojczyzny ze spokojem? O żywności, którą wyrzuca się w naszych domach. Zachęcamy do czytania.
 15. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Eugeniusz Markiewicz, l. 84 z osiedla Hozera. Wieczny odpoczynek.