1. Dzisiaj (18.IV): III niedz. wielkanocna, taca budowlana.
  2. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo do MB Szkaplerznej wyjątkowo przed Mszą Świętą, czyli o godz. 17.40. Przy figurze Matki Bożej są wyłożone intencje nowennowe, proszę je wziąć i jeśli ktoś chce może je przynieść wypełnione, konkretną intencją, na nabożeństwo. Będą czytane.
  3. Za tydzień (25.IV), IV niedz. wielkanocna, Ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30, Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie po Mszy Świętej wieczorowej. Po Mszach Świętych puszka na potrzebujących zbierana przez Caritas Parafialną.
  4. W tym tygodniu kancelaria nieczynna w poniedziałek i czwartek.
  5. Bóg zapłać za ofiary zebrane w czasie ostatniego ponad miesiąca w wysokości 6100 zł oraz na konto 11500 zł; ostatnia taca budowlana wyniosła – mimo epidemii 4853 zł Bóg zapłać.
  6. I KLO im. Św. Rodziny w Siedlcach zaprasza uczniów klas VIII i ich rodziców na Dzień Otwarty Liceum. Odbędzie się on 24.IV o godz. 10.00 do 13.00 w systemie on-line. Szczegóły na plakacie i stronie internetowej KLO. Informacje będzie można uzyskać rozmawiając na żywo.
  7. Najbliższe katechezy dla rodziców i chrzestnych odbędą się 15 i 16 maja.
  8. Zapowiedzi przedślubne: Hubert Bednarczyk, kawaler, par. tut., i Agnieszka Cieśla, panna, z par. św. Zygmunta w Warszawie zapow. II; Mariusz Paweł Mularczyk, kawaler, par. Wodynie i Kinga Klaudia Ciszkowska, panna, par. tut., zapow. II; Ilona Kinga Pawluk, par. tut, i Ernest Jankowski, kawaler, par. Bożego Ciała w Siedlcach, zapow. II. Damian Ostojski, kaw. z par. tut., i Anna Agnieszka Chodowiec, panna z par. św. Teresy w Siedlcach, zapow. I; Jarosław Gałecki, stanu wolnego i Paulina Bogucka, panna, obydwoje z par. katedralnej w Siedlcach, zapow. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  9. Echo Katolickie a w nim: O konieczności powrotu do normalnego nauczania i zakończenia szkół on-line; Czego wymaga się od kandydatów do bierzmowania – lektura dla ich rodziców; Jak rozgrywa nas Wschód – rozmowa z politologiem. Zachęcamy do czytania.