1. Dzisiaj (18 marca), V Niedziela Wielkiego Postu, Ks. Proboszcz głosi i zbiera ofiary w Sochaczewie, par. św. Wawrzyńca,  a ks. Mariusz w Wohyniu. O godz. 17.00 nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych. Spotkanie Duszpasterstwa Prawników dzisiaj (18 III) godz. 17.00 na ul. Kościuszki.
 2. Kończą się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii prowadził je ks. Jacek Świątek, dyr. Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Rodziny w Siedlcach, rzecznik naszej Kurii. Dziękuję w imieniu ks. Proboszcza i naszym za prowadzenie nas w tajemnice działania łaski Bożej oraz wspólnoty Kościoła. Dziękuję za wysiłek głoszenia Słowa i niech Bóg błogosławi w prowadzeniu naszego KLO. Szczęść Boże. Wdzięczny mówię Bóg zapłać wszystkim za pomoc przy organizacji rekolekcji szkolnych i Wielkopostnych: ks.ks. Przemysławowi i Mariuszowi za przygotowanie rekol szkolnych; także Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5, katechetom i wychowawcom; Panom: organiście i kościelnemu, wszystkim zaangażowanym w liturgię, ministrantom, scholii. Bóg zapłać też za dary na stół plebanijny.
 3. W poniedziałek uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
 4. W tym tygodniu kancelaria nieczynna w piątek z racji spowiedzi.
 5. Za tydzień: Niedziela Palmowa, poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. Uroczysta procesja ku czci Chrystusa Króla przed sumą o godz. 12.00. Dzieci na 10.30 przyniosą puszki i skarbonki z jałmużny wielkopostnej, o godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Siedlecka droga krzyżowa o godz. 19.00 od katedry do św. Józefa. Niesiemy krzyż od stacji
 6. Ekstremalna Droga Krzyżowa, dnia 23 marca, o godz. 20.30 Msza Święta w parafii bł. Męczenników Podl. Więcej na edk.org.pl.
 7. Duszpasterstwo akademickie zaprasza na rekolekcje młodzież akademicką: 18.III godz.20.00, 19 i 20 III godz. 19.00 do kaplicy DA.
 8. 24 marca w Siedlcach, w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, odbędzie się spotkanie młodych z całej diecezji siedleckiej. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 12.00 w Siedleckiej katedrze potem Młodzieżowa Droga Krzyżowa. Chętni niech zgłaszają się do ks. Mariusza.
 9. W sprawie beatyfikacji ks. Bpa Świrskiego (komunikat ks. Biskupa)
 10. Dziękuję dzieciom i młodzieży z naszej parafii a także ze szkoły katolickiej i p. Robertowi za zbiórkę darów żywnościowych pod opieką naszej parafialnej Caritas..
 11. Ofiary na kwiaty do Grobu Bożego można składać do skarbony przy wejściu.
 12. Przy wyjściach z kaplicy nowy numer „Echa katolickiego” a w nim m.in.: Jak rozumieć wyrażenia:” wynagradzać Panu Bogu” i „zadośćuczynić drugiemu człowiekowi” oraz czy dar Bojaźni Bożej to strach? Zachęcamy do czytania.