1. Dzisiaj (17.X) XXIX niedz. zw., Uroczystość odpustowa w naszej parafii, centralnej Mszy Świętej 12.00, będzie przewodniczył i kazanie wygłosi misjonarz z Peru ks. Jan Miedzianowski. Taca budowlana.
 2. Kandydaci przygotowujący się do bierzmowania z klas 7 i 8 wraz z rodzicami spotkanie dzisiaj (17.X) Msza Święta o godz. 18.00 i spotkanie po Mszy. Obecność obowiązkowa.
 3. W poniedziałek święto św. Łukasza, ewangelisty – patrona Służby Zdrowia wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom Służby zdrowia dziękujemy za wszelką pomoc i życzymy aby mieli siły, zdrowie i moc Ducha Świętego w tych niełatwych czasach. Ks. Piotr Pielak zaprasza na Mszę świętą z racji święta Patrona w poniedziałek 18.X o godz. 18.00 w siedleckiej katedrze – szczegóły plakat; w poniedziałek także Krąg Biblijny po Mszy Świętej wieczornej; w środę (20.X) św. Jana Kantego, kapłana a u nas w kaplicy nabożeństwo szkaplerzne po Mszy Świętej wieczornej; w piątek (22.X) wspomn. św. Jana Pawła II, papieża; trwa nowenna przed wspomnieniem po Mszach Świętych wieczornych – zapraszamy.
 4. Wczoraj (16.X) w 43 rocznicę wyboru papieża Jana Pawła II. został poświęcony w naszej kaplicy obraz Miłosierdzia Bożego, Ofiarodawczyni poprzedniego obrazu została włączona automatycznie do grona ofiarodawców a jeśli ktoś chciałby mieć udział w jego ufundowaniu może zgłosić się do zakrystii. Ramę obraz uzyska dopiero w wybudowanym kościele, z racji dostosowania stylu. Autorem jest artysta słowacki, p. Mateusz Niemiec, który ukończył krakowską ASP, tę w której studiował Adolf Hyła, autor pierwowzoru w Łagiewnikach.
 5. Za tydzień (24 X), niedziela misyjna, taca na misje, a po Mszach Świętych puszka na potrzebujących, do czego zachęcają nas Apostołowie „Bylebyś tylko pamiętał o biednych”, zbierana przez Caritas.
 6. Trwają nabożeństwa Różańcowe, każdego dnia o godz. 17.15. Prosimy, aby w tym tygodniu liderzy poszczególnych Grup i Kół Różańcowych zapisali się jeszcze na prowadzenie Różańca św. w październiku. Jeśli nie możemy być w kaplicy, odmawiajmy w domu, aby zapraszać Maryję do swojego życia i łatwiej dostąpić zbawienia.
 7. Z zakrystii rodzice uczniów klas 1 i 2 Szkoły Podstawowej mogą pobrać deklaracje zgłoszeniowe swoich dzieci. Uczniowie klas 2 z SP5 otrzymali je na lekcjach, natomiast klas 1 na spotkaniu w piątek. Jeśli ktoś deklaracji nie posiada, serdecznie zapraszamy, prosimy nie zmieniać jej koloru. 
 8. W przyszłą niedzielę na godz. 13.00 zapraszamy rodziców i uczniów klas 3 SP przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św. O godz. 13.00 obędzie się Eucharystia a po niej spotkanie. 
 9. Kartki wypominkowe możemy zabrać ze sobą wychodząc z kaplicy lub pobrać ze strony internetowej w parafii. Zachęcamy do wcześniejszego składania kartek. 
 10. Kancelaria nieczynna w poniedziałek i wtorek.
 11. Na tablicy ogłoszeń wywieszona jest rozpiska z modlitwą różańcową za zmarłych z tamtorocznych wypominek. Na różańcu za zmarłych będziemy się modlić od 24 października. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 12. Książka intencji mszalnych na 2022 r. jest dostępna w kancelarii.
 13. Drużyna Harcerek Ventus zaprasza na spotkania dziewczęta w wieku od 11 do 14 lat, zbiórki sobota o godz. 10.00 u nas na salkach, od 23 X.
 14. Szpital Wojewódzki i Mazowieckie Centrum Onkologii organizują akcję badań profilaktycznych, wykrywania nowotworów u kobiet. Więcej informacji w gablocie.
 15. Echo Katolickie a w nim: o rozpoczęciu nowego synodu biskupów; Ona założyła Żywy Różaniec – o Paulinie Jaricot; Czego nie robić, aby wygrać małżeństwo. Zachęcamy do czytania.
 16. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Apolonia Sawicka, l. 96, z ul. Morelowej; pogrzeb jutro w Sawicach. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.
 17. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.