1. Dzisiaj (10.V), (17.V): 6 niedz. wielkanocna; niedziela dziękczynna za życie  i pontyfikat św. Jana Pawła II z racji setnej rocznicy urodzin. O godz. 10.00 w katedrze siedleckiej Biskup Ordynariusz Kazimierz Gurda będzie sprawował Mszę Świętą w tej intencji, Dzisiaj ostatni dzień nowenny przez przyczynę św. Jana Pawła II o godz. 17.50. Na 19.20 zapraszamy po jednym z rodziców, dzieci przystępujących do I Komunii Świętej w tym roku.
 2. Z racji urodzin Patrona naszej parafii uroczysta Msza Święta będzie sprawowana dnia 18 V o godz. 18.00, po której nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem Ojca Świętego, nabożeństwo majowe a wykład na temat „Maryja w życiu Jana Pawła II” wygłosi ks. dr Mateusz Czubak. We wtorek po wieczorowej Eucharystii wysłuchamy świadectw młodych ludzi i kapłana – żywych pomników życia i pasterzowania świętego Jana Pawła II; w środę pomodlimy się nowenną szkaplerzną, naśladując Patrona, który na co dzień korzystał z opieki i był prowadzony przez Maryję a w czwartek w modlitwie uwielbienia Boga Trójjedynego w Najświętszym Sakramencie, razem ze wspólnotą Cały Twój zakończymy obchody urodzin św. Jana Pawła II.
 3. W poniedziałek wspomn. św. Stanisława Papczyńskiego, kapłana, w piątek wspomn. św. Rity z Casci (Litania i nowenna o godz. 17.30 w łączności z Kołem Różańcowym jej imienia).
 4. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego; 6 roczn. Ingresu bpa Kazimierza do katedry siedleckiej.
 6. 30 maja o godz. 19.00 w kościele Ducha Świętego odbędzie się Diecezjalne Czuwanie Wspólnot pod przewodnictwem księdza Biskupa, na które zapraszamy wszystkich liderów, zelatorów ruchów, stowarzyszeń naszej parafii.
 7. Nabożeństwo Majowe po Mszy Świętej o godz. 18.00 (chcący uczestniczyć niech przychodzą na 18.30) Zachęcam młodzież i dzieci z rodzicami także do odśpiewania, odmawiania w domu. Bez obecności Matki Bożej nie przetrwamy tej próby.
 8. Przypominamy, że na chwilę obecną do naszej kaplicy może wejść maksymalnie 28 osób, zachowując pozostałe przepisy sanitarne, nie licząc księży i posługujących w liturgii. Wewnątrz kaplicy, podczas Mszy Świętej pierwszeństwo mają Ci, którzy zamówili na daną godzinę intencje. Na zewnątrz zachowujemy odległości bez limitu osób.
 9. Kaplica otwarta każdego dnia od rana do wieczora (oprócz soboty od godz. 11.00), z wystawionym Najświętszym Sakramentem od godz. 15.00 do 16.00 i możliwością przyjęcia Komunii Świętej i spowiedzi. Przypominam o obowiązku rocznej spowiedzi w okresie Wielkanocy. (Nikt nie jest z tego zwolniony, nawet dzieci i młodzież). Można także umówić się telefonicznie z każdym z księży w sprawie sakramentów. Numery telefonów podane na stronie i na FB.
 10. Uwaga rodzice i kandydaci na chrzestnych – katechezy chrzcielne (III i IV) w naszej kaplicy 23 V godz. 16.00.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na funkcjonowanie parafii na konto i osobiście.
 12. Przypominam, ze osoby, które zostawiają na noc samochody na parkingu kościelnym, są zobowiązane na sobotę po południu i niedzielę przez cały dzień zabierać je z placu. Tabliczki szanuj zieleń mówią same za siebie.
 13. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy.