1.  Dzisiaj (17 kwietnia) przeżywamy Poniedziałek Wielkanocny. Taca przeznaczona na szkoły katolickie w tym KUL.
  2. Do soboty trwa Oktawa Wielkanocy, z tej racji w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Niedziela przyszła, II Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego, rozpocznie Tydzień Miłosierdzia. Katechezy dla Rodziców i Rodziców chrzestnych odbędą się w niedziele 23 i 30 kwietnia o godz. 17.00 na salkach. Zbiórka do puszek na pokrzywdzonych w Syrii zgodnie z Apelem księdza Biskupa
  4. Bóg zapłać, Ks. Jakubowi, paniom Marioli i Ani, p. Kościelnemu, P. Januszowi za przygotowanie dekoracji i liturgii; P. Organiście chórowi i scholi za czytanie i śpiewy podczas Triduum Sacrum, wszystkim lektorom i ministrantom za pomoc przy Liturgii, Harcerzom, kolejarzom za wartę przy Grobie Pańskim, dzieciom, i wszystkim za zorganizowanie procesji rezurekcyjnej, Bóg zapłać też za ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego za sprzątnie kaplicy i mycie okien Szanownym Paniom, p. Cezaremu Pietrusiakowi za nowy stelaż do baldachimu.
  5. Tomasz Bieliński – dyrektor Szkoły Nowej Ewangelizacji serdecznie zaprasza do udziału w rekolekcjach zwanych kursem Nowe Życie, które poprowadzi w przyszły weekend w gmachu katolickiego gimnazjum przy ul. Sokołowskiej. Rekolekcje rozpoczną się w piątek wieczorem, a zakończą w Niedzielę Miłosierdzia po obiedzie. Szczegółowe informacje wraz z numerem telefonu dla osób pragnących zapisać się na kurs Nowe Życie znajdują się na stronie internetowej Szkoły Nowej Ewangelizacji Diecezji Siedleckiej.
  6. Trwa Nowenna do Miłosierdzia Bożego, która będzie odprawiana w naszej kaplicy o godz. 17.40 do soboty włącznie, a dzisiaj o 15.00.
  7. Od środy (19.04) rozpoczynamy w naszej parafii cotygodniową, wieczystą adorację Najświętszego Sakramentu. Będzie ona rozpoczynać się w każdą środę po Mszy Świętej porannej czyli od godz. 8.00 do Mszy Świętej wieczorowej (godz.. 18.00). Serdecznie zapraszamy na tę osobistą rozmowę z Chrystusem, która odbywać się będzie w ciszy.
  8. I Katolickie LO im. Świętej Rodziny w Siedlcach zaprasza uczniów klas III gimnazjów oraz ich rodziców na Dzień Otwarty, który będzie miał miejsce 22 kwietnia od godz. 9.00 do 15.00. Będzie można zapoznać się z ofertą Liceum, warunkami nauki i osiągnięciami absolwentów. liceum prowadzi klasę akademicką SGH oraz klasy dwujęzyczne. Informacje na plakacie.
  9. Zapowiedzi przedślubne: Damian Drosio, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Składowa par. tut i Emilia Jaroć, panna, zam. w Siemiatyczach, ul. Słowiczyńskiej, par. św. Andrzeja Boboli zap. III, Tomasz Wolszczak, kaw. zam. w Oblinie par. Maciejowice, oraz Edyta Celińska – Spodar, panna zam. w Siedlcach, ul. Bajkowa par. tut. zap. II; Tomasz Talacha, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Żwirowa, par. tut., i Monika Więckowska, panna, zam. w Siedlcach, ul. Ogińskich, par. katedralnej, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  10. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Maria Karaś, l. 61 z ul. Zielnej oraz śp. Andrzej Wojciuk, l. 71 z ul. Żwirowej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.