1. Dzisiaj (17.II) VI niedz. zwykła; Taca budowlana; Spotkanie matek dzieci Komunijnych: o godz. 18.00 Msza Święta i spotkanie na salkach; zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 7, 8 i III gimnazjum oraz ich rodziców – SZCZEGÓLNIE OJCÓW na Mszę św. o 18 i spotkanie; po Mszy Świętej o godz. 18.00 seminarium wiary. dzisiaj także katechezy przedmałżeńskie, godz. 16.45 salki nad kaplicą.
 2. W piątek święto katedry św. Piotra, Apostoła; w sobotę wspomn. Św. Polikarpa, bpa i męcz.
 3. Krąg Biblijny w poniedziałek o godz. 19.00, zapraszamy także nowych chętnych do zgłębiania tajemnic Słowa Bożego.
 4. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Na Mszę Świętą o godz. 18.00 zapraszamy młodzież ze Szkolnego Koła Caritas oraz członków Parafialnego Zespołu Caritas. Następnie spotkanie z ks. Dyrektorem Caritas Diecezjalnej. O godz. 18.40 nabożeństwo do MB Szkaplerznej, zapraszamy wszystkich noszących Szkaplerz. Przy tej okazji dziękuję wszystkim osobom zbierającym ofiary i żywność dla potrzebujących.
 5. Za tydzień (24.II) po Mszach Świętych puszka na ubogich zbierana przez Caritas. Katechezy przedmałżeńskie, godz. 16.45 salki nad kaplicą; początek katechez chrzcielnych o godz. 17.00; zaś seminarium wiary o godz. 19.00.
 6. Jednym z postulatów wizyty kolędowej było, aby rozwijały się ruchy i wspólnoty, pozwalające pogłębić życie z Bogiem. Dlatego zapraszamy młode rodziny, aby zgłaszały się w zakrystii do księży wikariuszy w sprawie Domowego Kościoła: spotkania raz na miesiąc, podążanie drogą życia i wiary z innymi rodzinami, wsparcie duchowe.
 7. Pielgrzymka do św. Józefa do Kalisza, Sieradza, oraz do Lichenia, w dniach: 27-28 kwietnia. Cena ok. 200 zł. Zaliczka 30 zł, zapisy w zakrystii.
 8. Wyjazd dla wszystkich na nocne czuwanie do Częstochowy organizuje Apostolat Złotej Róży. Dnia 2 marca, godz. 7.00, powrót 3 marca koło południa. Koszt 70 zł, wyżywienie we własnym zakresie, uczestnicy odwiedzą także sanktuarium Krwi Chrystusa., zapisy w zakrystii.
 9. Akcja Więcej niż 5 min o ratowaniu prześladowanych chrześcijan – na naszym FB, w zakrystii są dostępne opaski na rękę.
 10. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zaprasza w niedzielę, 24 lutego na XXVIII Pokutny Marsz Różańcowy ulicami Siedlec. Uczestnicy wydarzenia wyruszą o godzinie 14.00 spod pomnika Św. Jana Pawła II.
 11. Promocja książki, Koncert zespołu, opowieści uczestników wyprawy pieszej i rowerowej do Santiago de Compostella – sobota, 23 lutego, Sala Podlasie, szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 12. Biblioteka czynna w soboty od godz. 10.00 do 12.00.

Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy a w nim: O błogosławieństwach, jakie mają stać się naszym udziałem; przypomnienie sługi Bożego kard Stefana Wyszyńskiego; jak wybierać imię dla swojego dziecka. Zachęcamy do czytania.