1. Dzisiaj (16 lipca) przeżywamy 15 niedzielę zwykłą, katechezy chrzcielne 1 i 2 dla rodziców i chrzestnych dzisiaj i za tydzień (23 lipca) o godz. 17.00 na salkach.
 2. Możliwość przyjęcia Szkaplerza karmelitańskiego i oddania się pod opiekę Maryi będzie miała miejsce w poniedziałek podczas Mszy Świętej o godz. 18.00. Szkaplerze płócienne będzie można nabyć w zakrystii przed Msza Świętą.
 3. W środę cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy; w czwartek wspomn. Bł Czesława, kapłana, w sobotę święto św. Marii Magdaleny.
 4. Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w czwartek po Mszy Świętej o godz. 18.00 i nabożeństwie do św. Jana Pawła II.
  1. W czwartek (20 VII) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 5. Za tydzień katecheza chrzcielna 3 i 4 dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00 na salkach.
 6. Kancelaria parafialna jest czynna w porządku wakacyjnym, czyli każdego dnia od 8.00 do 9.00 oprócz niedziel i uroczystości oraz w czwartek tylko od 16.30 do 17.30.
 7. Zainteresowania Pieszą Pielgrzymką aa Jasną Górę i duchowi pielgrzymi będą mogli wziąć karty duchowego pielgrzymowania, oraz karty z intencjami do przekazania na pielgrzymkę przy wyjściu.
 8. Planujemy 3 dniową pielgrzymkę do sanktuariów pd-wschodniej Polski w dniach 12-14 września. Odwiedzimy Kazimierz Dolny, Sandomierz, Komańczę, Kalwarię Pacławską, Duklę. Zapisy w zakrystii.
 9. Zużyty sprzęt elektroniczny można przynosić i przywozić składając go z tyłu kaplicy, na kostce do 29 lipca. Uzyskane pieniądze posłużą misjom świętym. Bóg zapłać.
 10. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Kowalczyk, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Południowa, par. tut i Jolanta Dmowska. panna. zam. w Trebieniu, par. Rozbity Kamień. diec. drohiczyńskiej, zap. III; Piotr Karol Ochnio, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Dreszera, par. tut., i Paulina Justyna Ryznar, panna zam. w Pagorzynie, par. NSPJ w Pagorzynie, zap. II; Przemysław Obłoza, kaw. zam. ul. Pomorska, w Siedlcach, par. Bożego Ciała i Olga Ewa Szynkarczyk, panna zam w Grabianowie, ul. Bananowej, par. tut. zap. II; Michał Wąż i Aneta Wąż, cywilnie związani, zam. ul. Śmiała, oboje par. tut., zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 11. Przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego”. Zachęcamy do czytania.
 12. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana: śp. Tadeusz Nowosielski, l. 66 z ul. H. Januszewskiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.