1. Dzisiaj: (16.IV) Niedziela Miłosierdzia Bożego zakończenie Oktawy Wielkanocy, rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia, taca na Caritas Diecezjalną, o godz. 15.00 rozpocznie się Koronka do Miłosierdzia Bożego, do godz. 16.00 można będzie modlić się podczas Godziny Miłosierdzia. Przez cały tydzień można jeszcze przynosić napełnione Torby Miłosierdzia.
 2. W poniedziałek (17.IV) Krąg Biblijny po Mszy Świętej o godz. 18.00
 3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy Świętej o godz. 18.00 Nowenna do MB Szkaplerznej.
 4. Za tydzień: (23.IV) III niedz. Wielkanocny; zbiórka do puszek na cel charytatywny: wesprzemy Marysię Tchórzewską z Siedlec, która zbiera na operację stopy oraz zabiegi wydłużenia kości, które w ostatnim czasie nie były zrefundowane przez Państwo. Potrzebne suma to 262 tyś zł. Dzieci i rodziców z klas I i II zapraszam na godzinę 12.00 na kolejne spotkanie przed I Komunią Świętą.
 5. Bezpłatny dyżur prawnika we wtorek 18 IV w godz. 17.00-18.00 na salkach.
 6. Zapraszam młodzież męską spośród kandydatów do Sakramentu Bierzmowania do pracy dnia 21 IV (piątek) o godz. 16.00. Ubranie robocze i rękawiczki obowiązkowe. Spotkanie wszystkich kandydatów do Bierzmowania w najbliższą niedzielę (23.IV) o godz. 18.00.
 7. KLO im. św. Rodziny w Siedlcach organizuje Dzień Otwarty Liceum dla uczniów kl. VIII i ich rodziców dnia 21 kwietnia 2023 w godz. 9.00-16.00. W czasie Dnia będzie można zapoznać się z ofertą Liceum oraz poznać opinie o szkole oraz uzyskać informacje o rekrutacji. Szczegóły na plakacie oraz stronie internetowej I KLO www.klosiedlce.pl
 8. Zapowiedzi przedślubne: Jakub Radosław Duda, kaw. zam., ul. Radzyńska, par. tut., i Martyna Jaroszczyk, panna par. św. Józefa w Siedcach, zapow. III; Bartosz Ładniak, kaw. z ul. Czerwonego Kapturka par. tut., i Marcela Kowalczyk, panna z Ujrzanowa par. Ducha Świętego w Siedlcach, zapow. III. Radosław Kamiński, kaw. z ul. Poznańskiej, par. Bożego Ciała i Marta Katarzyna Niedziółka, panna, zam. ul. Kokosowa, par. tut., zapow I; Arkadiusz Drabarek, kaw., zam. ul. Rakowiecka, par. tut., i Natalia Izdebska, pana z Wołyniec-Kolonii, par. Wołyńce, zapow. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 9. Na tablicy ogłoszeń: Pielgrzymka do Lichenia, festiwal „Organowe Siedlce” w domu Biskupa;Zespół Artystyczny „Seniorynki” zaprasza  na koncert „Najpiękniejsze polskie dziewczyny – przeboje „Czerwonych Gitar” do sali MOK-u 23 IV o godz. 17.00
 10. Znaleziono medalik. Informacje w zakrystii.
 11. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Jarosław Krasuski, l. 56, z os. Hozera, i śp. Stefania Świderska, l. 74 z ul. Grabianowskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 12. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi.