1. Dzisiaj (16.I) II niedziela zwykła. Taca budowlana.
 2. Kandydaci do bierzmowania z klas 7 i 8 oraz ich rodzice: zapraszamy na Mszę Świętą o dzisiaj o godz. 18.00 dnia i na spotkanie.
 3. Chorzy onkologicznie zaproszeni są na Mszę Świętą dzisiaj (16.I) o godz. 16.00.
 4. Trwa nowenna przed wspomnieniem bł. Wincentego Lewoniuka i towarzyszy męczenników z Pratulina, zachęcamy do modlitwy indywidualnej.
 5. W poniedziałek (17.I) wspomn. św. Antoniego, opata; We wtorek (18.I) rozpoczyna się Tydzień Modlitw o jedność Chrześcijan; w środę wspomn. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; w piątek (21.I), św. Agnieszki, dziewicy, męczennicy;
 6. Za tydzień (23.I) III niedziela zwykła. Serdecznie zapraszamy Rodziców i dzieci klas I Szkoły Podstawowej Przygotowujących się do I Komunii Świętej na Mszę Świętą i spotkanie o godz. 16.00. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Caritas parafialną, która wspomaga w codziennym funkcjonowaniu ponad 160 osób.
 7. Kancelaria: czynna w porządku kolędowym, a w bieżącym tygodniu: wtorek i środa, piątek i sobota:00 – 8.45.
 8. Uwaga dzieci klas III przygotowujące się do I Komunii Świętej: zapraszamy was z rodzicami na spotkanie z panią krawcową i zbieranie miar.  Klasy 3 a i 3 b poniedziałek24 I  godz. 17.00 a kl. 3 c i 3d wtorek 25 I godz. 17.00.
 9. Trwa nawiedzenie rodzin obrazu MB Różańcowej w blokach ul. Rakowieckiej.
 10. Bardzo dziękujemy za przyjmowanie nas w Waszych moi drodzy domach gdzie możemy zanieść Boże błogosławieństwo, porozmawiać, podnieść na duchu czy odpowiedzieć na pytania dotyczące życia wiary. Staramy się zachować przepisy sanitarne akceptując stan rodziny. Bardzo dziękujemy za pisanie próśb i podziękowań do nabożeństwa do św. Jana Pawła II czy MB Szkaplerznej, zawsze można je wrzucić do tacy. Niemożność przyjęcia, prosimy zgłaszać na telefon parafialny. Niech Pan Bóg błogosławi naszym rodzinom.
 11. Dodatkowa kolęda indywidualna w sobotę (22.I) od godz. 9.00, proszę zapisywać się w zakrystii lub na tel. parafialny. Spotkanie kolędowe dla tych, którzy chcą odbyć je w kościele: w poniedziałek (24 I) o godz. 19.00 – Msza Święta i adoracja.
 12. Echo Katolickie kosztuje od nowego Roku 3 zł – Co sprzyja i nie sprzyja ekumenizmowi?, O współczesnej pysze człowieka; Jak reagować na bunt 2 i 5 latka; Kto zyska a kto traci na nowych podatkach. Zachęcamy do czytania.
 13. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Zenon Świderski, l. 88 z ul. Jasnej. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 11.00, oraz śp. Paweł Szczygielski, l.30, tragicznie zmarły, także z ul. Jasnej, pogrzeb jeszcze nieustalony. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 14. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.