1. Dzisiaj (15.XII): 3 niedz Adwentu, tzw. Gaudete (Różowy ornat), taca budowlana.
2. Dziękuję wszystkim, którzy zatroszczyli się o sprawny przebieg rekolekcji oraz ciasta na stół plebanijny, Bóg zapłać. Po rekolekcjach w tym tygodniu i przyszłą niedzielę będziemy mieli mniejsze możliwości spowiednicze, prosimy udawać się do parafii siedleckich gdzie odbywają się rekolekcje i gdzie spowiadamy  np. piątek i sobotę do katedry.
3. W poniedziałek Krąg Biblijny o godz. 19.00
4. W czwartek (19 XII) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane w Katolickim Radiu Podlasie. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
5. Za tydzień (22.XII): 4 niedziela Adwentu.
6. Sianko na stół wigilijny rozprowadza młodzież KSM, weźmiemy je, aby je położyć pod rogami obrusa i wesprzeć tę inicjatywę młodzieży na ich działalność w KSM.
7. Zapraszamy na Roraty, które odprawiamy o godzinie 6.30 w środę i sobotę. Po roratach dla dzieci i młodzieży ciepłe śniadanko przed pójściem do szkoły, zapraszamy. Prosimy o przygotowanie lampionów, dzieci czeka niespodzianka,
8. Bóg zapłać za ofiary w sumie zł. 3700 zł, opłacamy dokumentację powykonawczą i częściowo projekty kościoła.
9. Obraz MB Różańcowej kończy odwiedziny na ul. Czerwonego Kapturka, wróci do kaplicy aby rozpocząć nawiedzenie ul. Cytrynowej i sąsiednich w niedzielę 22 grudnia podczas Mszy Świętej o godz. 12.00. Wtedy wierni z ul Cytrynowej, Morelowej, Bananowej i Kokosowej oraz Daktylowej przeprowadzą go na swój teren.
10. Kończy się akcja Rodzina-Rodzinie. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy podjęli się zrobienia paczki, które należy przynieść do poniedziałku 16 grudnia włącznie.
11. Nasz chór młodzieży nagrał płytę z kolędami; do nabycia w zakrystii, dochód przeznaczany na fundamenty kościoła. Ks. Mariusz jest z płytą w św. Józefie w Siedlcach a ks. Proboszcz na rekolekcjach w Łukowie.
12. Przez cały okres Adwentu formą wsparcia potrzebujących są świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, które możemy zapalić potem podczas Wieczerzy. Ofiary minimalne to 7, 13, 20 zł.
13. Opłatki będą roznoszone w tym tygodniu jeszcze na osiedlu Śmiała, proszę radnych o dokończenie roznoszenia. Jeśli do kogoś nie dotarł opłatek, może pobrać go w zakrystii.
14. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Mariusz Czapczak, l. 54, z ul. Południowej i śp. Szczepan Misiak, l. 80 z ul. Składowej, pogrzeb we wtorek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.