1. Dzisiaj (15.XI) taca budowlana, czytanie wypominek przed każdą Mszą Świętą.
 2. Przez listopad można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. (realizujemy wskutek edyktu Stolicy Apostolskiej do końca listopada w ilości 8 razy). Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.
 3. W poniedziałek wspomn. dowolne MB Ostrobramskiej; we wtorek wspomn. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, w środę. wspomn. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, patronki młodzieży oraz nabożeństwo szkaplerzne po Mszy Świętej wieczorowej, w piątek wspomn. św. Rafała Kalinowskiego, kapłana; w sobotę święto Ofiarowania NMP.
 4. Za tydzień (22.XI) Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata; po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia Chrystusowi.
 5. Kancelaria: nieczynna w poniedziałek.
 6. W środę wystawienie Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, zachęcam osoby pozostające w domu aby nawiedzały w ciągu dnia Pana Jezusa; czeka na Was z wielkimi łaskami; od godz. 15.30 do 16.30 możliwość przyjęcia Komunii Świętej i odbycia spowiedzi oraz przyjęcia Sakramentu namaszczenia (dokładnie o godz. 15.30 i 16.15).
 7. Nawiedzenie Obrazu MB Różańcowej na ul. Ganiewskiego, po konsultacji z radnymi zostało odłożone najwcześniej do 29 listopada. Więcej informacji za tydzień.
 8. Ojcom Oblatom w Kodniu spaliła się część dachu na nowej części klasztoru. Ks. Biskup zachęca aby wesprzeć dzieło odbudowy dachu, informacje na stronie internetowej diecezji.
 9. Biblioteka czynna pod numerem telefonu: 515-700-586.
 10. Ogłaszamy wcześniej, że organizujemy akcję „Rodzina rodzinie” na paczkę świąteczną, dane o rodzinach do odebrania w zakrystii, a dla tych, którzy dowolnym datkiem trwałych produktów żywnościowych chcą wesprzeć potrzebujących, mogą wziąć Torby Miłosierdzia wyłożone przy drzwiach i przynieść napełnione do zakrystii lub kancelarii.
 11. Jeśli zostajemy w domu zachowujmy program pracy, modlitwy, odpoczynku, spotkań z bliskimi. W leczeniu się z chorób pamiętajmy o pokornym chorowaniu wspartym tradycyjnymi metodami.
 12. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy.
 13. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: zaopatrzony sakramentami śp. Ryszard Głuchowski, l. 83 z ul. Miłej, pogrzeb w poniedziałek o godz. 10.00, różaniec dzisiaj (15/XI) po Mszy Świętej wieczorowej oraz śp. Jan Kożuchowski z ul. Zbrojnej, pogrzeb w środę o godz. 9.00. Im i zmarłym polecanym w wypominkach: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.