1. Dzisiaj (15.X), Dzień Papieski, Mszy Świętej o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. Biskup Grzegorz Suchodolski, następnie odbędzie się modlitwa i uroczyste złożenie kwiatów pod naszym pomnikiem Jana Pawła II. Taca na cele budowlane. Po Mszy Świętej wesprzemy ofiarą do puszek Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia – zdolną, a ubogą młodzież. Dzieci otrzymają kremówki na pamiątkę dzielnej młodości św. Jana Pawła II. Modlitwą, uczestnictwem w wyborach wesprzyjmy naszą Ojczyznę w ważnym dla nas dniu.
 2. Dzieci i rodziców kl. I SP zapraszam na godz. 17.00 i o godz. 18.00 Msza św., w niedzielę 15.X. Proszę też tych rodziców na wtedy o pobranie deklaracji ze strony, wypełnienie jej z wpisaniem roku 2026 i przyniesienie oraz włączenie się w grupę „I Komunia Święta par. św. Jana Pawła II w Siedlcach 2026” na FB poprzez nasz parafialny profil.
 3. W poniedz (16.X) św. Jadwigi Śląskiej, 45 r wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża, o godz. 12.00 złożenie kwiatów przez delegacje szkół, władze kościelne diecezji i miasta Siedlce pod miejskim pomnikiem św. Jana Pawła II.
 4. Trwa nowenna przed wspomnieniem naszego świętego Patrona odmawiania przed wieczorną Mszą Świętą – zapraszamy
 5. We wtorek (17.X) św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męczennika;
 6. w środę (18.X) Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. święto św. Łukasza, ewangelisty – patrona Służby Zdrowia wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i pracownikom Służby zdrowia dziękujemy za wszelką pomoc i życzymy, aby mieli siły, zdrowie i moc Ducha Świętego. Na spotkanie do katedry zaprasza tego dnia o godz. 18.00 ks. Piotr Pielak, duszpasterz Służby Zdrowia. Po Mszy Świętej nowenna do MB Szkaplerznej.
 7. w piątek (20.X) wspomn. św. Jana Kantego, kapłana.
 8. Za tydzień (22.X), u nas uroczystość odpustowa czyli możliwość uzyskania darowania kary za grzechy po śmierci, odbędzie się o godz. 12.00; kazania przez cały dzień będzie głosił ks. Robert Ratkowski z diec. pelplińskiej. Proszę o przygotowanie baldachimu i procesji; Liczenie wiernych.
 9. Książka intencji mszalnych na 2024 r. dostępna tylko w kancelarii.
 10. Planujemy przeprowadzenie trwającego 33 dni przygotowania do osobistego poświęcenia się Chrystusowi przez Maryję. Prosimy o zgłaszanie chęci wzięcia udziału abyśmy mogli sprowadzić odpowiednie pomoce. Spotkanie w
 11. Na tablicy ogłoszeń: Plakat o Tygodniu Kultury Chrześcijańskiej, którego jesteśmy współorganizatorami. Zapraszam szczególnie na: Kongres Kultury w UPH Siedlce, ul. Żytnia dn. 17.X. godz. 10.00; Przedstawienie „Jesteśmy Dziećmi Boga” i wykład dla rodziców „Jak przekazywać wartości dzieciom” dn. 18 X godz. 17.00 w CKiS; Lekturę dzieł Jana Pawła II o godz. 17.00 przed różańcem i po Mszy Świętej do godz. 19.00 w piątek 20 X oraz Koncert i spotkanie autorskie „Genesis Apocalipsys” do naszej kaplicy w sobotę 21 X godz. 18.45.
 12. W Echu Katolickim: Różaniec, choć niepozorny, wielokrotnie ocalił świat; Co radzi Jan Paweł II gdy atakowany jest Kościół? Siostry budowały we Lwowie, gdy obok spadały rakiety Zachęcamy do czytania.
 13. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Edward Brokowski, l. 79, z ul. Południowej. Pogrzeb we wtorek (17.X) o godz. 12.30. Wieczny odpoczynek
 14. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi.