1. Dzisiaj (15.V): V niedz. Wielkanocy, Rocznica I Komunii świętej o godz. 12.00; taca budowlana, Nowenna do sługi Bożej Pauliny Jariot o godz. 17.45; Koncert Marcina Stycznia, dla uczczenia rocznicy urodzin naszego Świętego Patrona odbędzie się 15 V o godz. 19.00. Wstęp wolny. Zapraszamy
  1. w poniedziałek święto. Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski. O godzinie 17.20 Różaniec w intencji Ojczyzny, litania do św. Andrzeja, Akt Zawierzenia Ojczyzny i suplikacje. Na tronie internetowej bardziej obszerna informacja jak św. Andrzej ratuje nasz naród.
  2. w środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. dow. Św. Stanisława Papczyńskiego, kapłana, wielkiego orędownika dusz czyścowych. Nabożeństwo szkaplerzne połączone z majowym po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 2. Poświęcenie Pól w piątek 20 maja po Mszy Świętej i nabożeństwie Majowym.
 3. Za tydzień (22.V) VI niedz. Wielkan., po Mszach Świętych zbiórka do puszek na potrzebujących zbierana przez Caritas Parafialną. Po sumie Modlitwa różańcowa, zapraszamy wszystkie Koła Różańcowe w dniu beatyfikacji założycielki Żywego Różańca. Uwaga kandydaci do bierzmowania z klas 8 oraz ich rodzice: dnia 22 V godz. 18.00 Msza Święta i spotkanie – obowiązkowo.
 4. Serdecznie zapraszamy na koncert Alicji Węgorzewskiej i Macieja Miecznikowskiego do naszej kaplicy w najbliższą niedzielę 22 V na godz. 17.00
 5. Trwają nabożeństwa majowe, które odprawiamy każdego dnia po Mszy Świętej o godz. 18.00 (ok. 18.40). Zapraszamy szczególnie dzieci, aby przybliżyły się do Pana Jezusa przez poznanie Maryi i Jej miłości.
 6. Organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę w dniach 3-4 czerwca. Koszt przejazdu, noclegu w 2-osobowych pokojach oraz śniadania i obiadu – 200 zł. Zapisy w zakrystii.
 7. Katechezy przedmałżeńskie osoby chętne proszone są o0 kontakt do 20 V z Ks. Przemysławem.
 8. Koncert Zespołu Seniorynki z okazji Dnia Matki – 21 V godz. 17.00 skwer przy fontannie lub w przypadku niepogody w Sali Białej.
 9. W tym tygodniu kancelaria nieczynna w poniedziałek.
 10. Zbiórka do puszek dla chorej na nowotwór Alicji, naszej parafianki, na obiecujące leczenie dnia 29 V po Mszach Świętych.
 11. Przypominam o obowiązku rocznej spowiedzi w okresie Wielkanocy do niedzieli Trójcy Przenajświętszej 12 VI.(Nikt nie jest z tego zwolniony).
 12. Zapowiedzi przedślubne: Weronika Radomyska, panna z par. tut., i Jakub Patryk Pochylski, kaw. z par. Ducha Świętego w Siedlcach, zapow. III; Norbert Kowal, kawaler i Sandra Guzek, panna, oboje par. św. Józefa w Siedlcach, zapow. I. Małgorzata Starzyńska, panna par. tut., i Przemysław Krasnodębski, kawaler z par. Żeliszew, zapow. I; Mateusz Pawluk, kaw. z par. tut., i Paula Żak, panna z par. Bożego Ciała w Siedlcach, zapow. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 13. W Echu katolickim: Czy trwający chaos od 2 lat jest przypadkowy – o powszechnej demoralizacji ludzkości; Jak święty Andrzej Bobola upomniał się o swój kult; Czym jest konsekrowane wdowieństwo; o trudnych badaniach. Zachęcamy do czytania.
 14. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.