1. Dzisiaj (4 VII) 15 niedz. zwykła; niedziela modlitwy i wdzięczności dobrodziejom parafii i naszym osobistym; taca budowlana; ks. Proboszcz zbiera na budowę w Oleksinie; Nowenna do MB Szkaplerznej po Mszy świętej o godz. 18.00 dzisiaj i jutro.
  2. W poniedz. wspomn. Św. Bonawentury, bpa i dra Kościoła; we wtorek NMP z Góry Karmel, obrzęd nałożenia szkaplerzy podczas Mszy Świętej o godz. 18.00; w sobotę św. Czesława, kapłana.
  3. Za tydzień (21.VII) 15 niedz zwykła;.
  4. Bóg zapłać za ofiary z tygodnia w sumie 3850 zł; Trwają prace przy chodniku i otoczeniu budynku duszpasterskiego. Bóg zapłać za ofiarowaną na salki figurkę Niepokalanej oraz 5 kompletów pościeli z wkładami, dla noclegów na salkach. Bóg zapłać 3 mężczyznom, którzy pracowali 2-krotnie przy pracach ziemnych; zapraszam wszystkich odważnych z łopatami, szpadlami i taczkami na środę na godz. 9.00.  Można także przyjść bez sprzętu, byle w rękawicach roboczych.
  5. Kancelaria czynna w porządku wakacyjnym codziennie od 8.00 do 9.00, a w tym tygodniu nieczynna w poniedziałek i piątek.
  6. W dniach 2-4 sierpnia w Siedlanowie odbędzie Weekend Małżeński Rekolekcje przebiegną pod hasłem: „Jak okazywać żonie miłość, aby czuła się kochana”. W ich trakcie uczestnicy poznają potrzeby kobiecego serca, które Bóg w nią wpisał.
  7. Książki do rozważań Pisma Świętego, Bajki dla dzieci i pomoce do wychowania dzieci, na zewnątrz przed kaplicą.
  8. Pielgrzymka do Medjugorie, w dniach 9-16 września, zwiedzanie Mostaru, wyjazd nad morze, wodospady, modlitwa u Królowej Pokoju. Cena 550 zł i 230Euro Zapisy w zakrystii.
  9. Zapowiedzi przedślubne: Agata Jagielak z par. tut. i Łukasz Jagielak z par. Krzesk, związani cywilnie, zap. III; Damian Wereda i Agnieszka Wereda, cywilnie związani, para. tut., zapow. III; Agnieszka Redosz, panna z par. tut. i Jakub Piotr Nowak, kaw. z par. Narodzenia NMP w Mińsku Mazow., zapow.III; Sebastian Chaciński, kaw. z par. tut. i i Elżbieta Czarnocka, panna z par. katedralnej w Siedlcach zapow III. Jakub Karło, kaw. zam. ul. Dreszera, par. tut., i Olga Grochowska, panna, zam. ul. 10 lutego par. katedralnej w Siedlcach, zap. II; Karol Jastrzębski, kaw. zam. w par. Nawrócenia św. Pawła w Skórcu i Martyna Ewa Zakrzewska, panna z par. tut, zap. II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.

Echo katolickie przy drzwiach kaplicy a w nim: o ciągłej promocji stylu życia przeciwnemu wartościom Bożym; o sensie przyjmowania Szkaplerza Świętego; o problemie boleriozy Zachęcamy do czytania.