1. Dzisiaj (III) niedziela Laetare, taca budowlana, niedziela wdzięczności za Dobrodziejów i Ofiarodawców.
 2. W poniedziałek Krąg Biblijny po Mszy Świętej o godz. 18.00; w środę zapraszamy wszytkich noszących szkaplerz na nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 3. W piątek (19.III) w urocz. Św. Józefa, Oblubieńca NMP rozpoczynają się nasze rekolekcje parafialne. Poprowadzi je ks. Andrzej Wolanin, proboszcz par. Małaszewicze. Msze Święte w piątek: godz. 7.00; 9.00; 17.00 i 19.00. Drogi krzyżowe o godz. 18.00 i 20.00 z tacą na kwiaty do Grobu Bożego. Nie ma wyodrębnionej drogi krzyżowej dla dzieci. W sobotę (20.III) Msze Święte o godz. 7.00, 00 i nauka stanowa dla starszych; 11.00 z obecnością dzieci kl. I-III; 17.00 i nauka stanowa dla rodziców; 19.00; Spowiedzi 20 min przed Mszą Świętą i prośba aby nie odwlekać na niedzielę, gdyż nie będzie spowiedników.
 4. Za tydzień (2III), godz. Mszy Świętych jak zwykle, to dzień Komunii św. Generalnej, wynagrodzenia za trudy Księdza Rekolekcjonisty na dekoracje kościoła w Małaszewiczach; Gorzkie żale z nauką pasyjną o godz. 17.15. a na Godz. 18.00 zapraszamy młodzież i dla nich nauka rekolekcyjna po Eucharystii wieczornej.
 5. Od 19 marca rozpoczyna się tydzień modlitw o ochronę życia, który zakończy się uroczystością Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na modlitwy podczas wieczorowej Mszy Świętej, a ci, którzy chcą się przygotować do Duchowej Adopcji, w dniu 25 III, niech wezmą okolicznościowe broszurki – są przy drzwiach kaplicy.
 6. Rodziców dzieci I Komunijnych zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 17.00. Będzie miało ono charakter hybrydowy, więcej informacji na FB i w e-milach bezpośrednich.
 7. Katechezy dla rodziców i rodziców chrzestnych odbędą się w dniach 27 marca godz. 19.00 i 28 marca godz. 16.30.
 8. Zachęcamy do składania przyrzeczeń trzeźwościowych w intencji osób mających problemy oraz modlitwy i postu w tych intencjach przez cały Wielki Post. W czasie całego okresu Wielkiego Postu obowiązuje również powstrzymywanie się od udziału w zabawach. Wierni zachęcani są do udziału we Mszach Świętych w dni powszednie i karmienie się Słowem Bożym oraz Eucharystią.
 9. Bóg zapłać za przyniesione, napełnione Torby Miłosierdzia.
 10. Po Mszy przed kaplicą możemy nabyć, Baranki Wielkanocne w cenie 5 zl; Paschaliki w cenie 20 zł. Książeczki z Drogą Krzyżową (2 wersje) jako cegiełki na nasz kościół, min. ofiara 10 zł.
 11. Kancelaria nieczynna w poniedziałki oraz przez cały Wielki Post w piątki, w tym tygodniu nieczynna także w sobotę.
 12. Został zainstalowany szlaban we wjeździe na plac kościelny. Będzie on służył, aby wierni mogli bez przeszkód parkować samochody na Mszach niedzielnych oraz podczas ślubów czy większych uroczystości. Nasi sąsiedzi, którzy pragną pozostawiać samochody na noc, proszeni są o zgłoszenie się do kancelarii, po ukazaniu się na stronie internetowej oraz na tablicy ogłoszeń regulaminu parkingu.
 13. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: św. Jóżef a Objawienia Fatimskie, cykl wielkopostny o jałmużnie, która zakrywa wiele grzechów. Zapraszamy do nabycia.

Z naszej szerszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Wiesław Soszyński, pogrzeb w sobotę o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.