1. Dzisiaj przeżywamy 33 niedzielę zwykłą, niedzielę modlitwy za Ofiarodawców i Dobrodziejów parafii, 10 min przed Mszą Świętą modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach parafialnych, to także Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, (puszka na potrzeby prześladowanych wspólnot Kościoła oraz opaski na rękę „więcej niż 5 min” za min. 5 zł), spotkanie odnowionej grupy 3 PPP o godz. 16.00 w par. Ducha Świętego; O godz. 17.00 kolejna z 8 katechez przedmałżeńskich, ostania za tydzień.
 2. W poniedziałek modlimy się za chorych na cukrzycę; we wtorek wspomnienie św. Alberta Wielkiego, bpa i dra Kościoła; w czwartek św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; w piątek Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; w sobotę Bł. Salomei, zakonnicy. Od 11 listopada trwa u nas nowenna przed aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, będzie ona odprawiana o godz. 17.50 do soboty włącznie. Pielgrzymi wyjeżdżający na intronizację 19 XI do Łagiewnik ruszają o godz. 1.00 spod katedry zapis i kontakt: Kamil Perka 502131553.
 3. Krąg Biblijny w poniedziałek o godz. 19.00 na salkach.
 4. W środę będziemy gościć w naszej wspólnocie Księdza Biskupa Kazimierza Gurdę, który o godz. 18. 00 odprawi Mszę Świętą w intencji naszej wspólnoty oraz ofiarodawców i dobrodziejów, poświęci ostatnio ofiarowane sprzęty liturgiczne oraz nowy obraz MB Częstochowskiej a także mieszkania wikariatów.
 5. W czwartek udamy się do chorych od godziny 8.30. Można jeszcze zgłosić potrzebujących.
 6.  Zapraszam Radnych Duszpasterskich na spotkanie w sprawie przygotowania opłatków i ich roznoszenia w piątek po Mszy Świętej wieczorowej.
 7. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Zamknięcie Drzwi świętych w bazylice św. Piotra i zakończenie Jubileuszu Miłosierdzia; po każdej Mszy Świętej odmówienie aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Z tej racji będzie można nabyć okolicznościowe obrazy formatu A4 w cenie nieprzekraczającej 10 zł.; za tydzień w niedzielę, zbiórka do puszek na Caritas parafialną a o 12.00 Msza Święta w intencji Caritas i podopiecznych. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie o godz. 16.00.
 8. Ogłoszenie porządkowe: Do Komunii Świętej podchodzimy w nawie środkowej zawsze w dwóch rzędach, nawet, gdy jest jeden kapłan udzielający: udzielanie przebiega sprawniej, a po drugie idziemy od końca i ruszamy do przodu w momencie, gdy kapłan spożywa jeszcze Najświętsze Postacie, gest przyklęknięcia wykonujemy osobę przed.
 9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na budowę: taca budowlana z 6 XI wyniosła 5450 zł. Szczegółowe ofiary przeczytam za tydzień. Bóg zapłać.
 10. Święte znaki przechodzą z ul. Krakówki na ul. Porazińskiej 16 listopada o godz. 17.00.
 11. Duszpasterstwo Służby Zdrowia Diecezji Siedleckiej zaprasza na Mszę św. w intencji zmarłych Pracowników Służby Zdrowia. Msza będzie odprawiana w przyszłą niedzielę 20 listopada br. o godz. 16.00 w parafii Ducha Świętego w Siedlcach.
 12. Duszpasterstwo Prawników zawiadamia o spotkaniu: 20 listopada o godz. 17.00 w Domu Księży Emerytów ul. Kościuszki.
 13. Do nabycia prasa katolicka – Echo Katolickie, w którym m.in.: cierpienia nie da się uniknąć..najważniejsze by go nie zmarnować. Jak nadać cierpieniu sens?. Zapraszamy do czytania.
 14. Z naszej wspólnoty odeszły do Pana: śp. Barbara Wakuła, la. 57 z ul. Składowej i śp. Janina Zaliwska, l. 86 z os. Dreszera. Pogrzeb śp. Janiny w środę o godz. 14.00 a różaniec w poniedziałek po Mszy św. wieczorowej w kaplicy. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.