1. Dzisiaj (13 X): XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”, wdzięczności za osobę i nauczania św. Jana Pawła II i zdolną młodzież. O godz. 12:00 Msza w. w naszej kaplicy pod przewodnictwem ks. prałata Leszka Hryciuka, po Eucharystii złożenie kwiatów pod pomnikiem Św. Jana Pawła II na terenie parafii
 2. – na salkach o godz. 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii Świętej- kolejne katechezy chrzcielne dla rodziców i kandydatów na chrzestnych o godz. 17.00 – ostatnie Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.00, wyruszymy na stałą trasę, w trakcie będzie odmawiany Różaniec, proszę o zabezpieczenie trasy przez Służbę Porządkową. Rozpoczynamy Nowennę przed wspomnieniem św. Jana Pawła II, będzie odmawiana podczas Różańca.– ostatnia katecheza przedmałżeńska o godz. 16.40- po Mszach Świętych zbiórka do puszek dla młodzieży uboższej a zdolnej na kształcenie przez Fundację Trzeciego Tysiąclecia
 3. W poniedziałek wspomn. dowol. Św. Małgorzaty Mariii Alacoque, dziewicy,- w środę św. Jadwigi Śląskiej, 41 roczn. wyboru Jana Pawła II; całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu; nabożeństwo szkaplerzne po godz. 18.00- w czwartek św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa -w piątek święto św. Łukasza, Ewangelisty- we wtorek św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dra Kościoła; zapraszamy dzieci i rodziców klas I SP na różaniec o godz. 17.15 a następnie na krótkie spotkanie.
 4. Za tydzień (20 X): odpust parafialny św. Jana Pawła II, Mszy Świętej o godz. 12.00 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Jakub Kozak, znany wszystkim; proszę o przygotowanie procesji; taca budowlana;
 5. Zachęcamy do odwiedzenia dzisiaj, 13 X i 20 X po Mszach Świętych oraz 19.X w godz. 9.00-13.00: wystawy pt. „XX-lecie wizyty Jana Pawła II w Siedlcach” na górze na salkach a 13 X o godz. 17:00 odbędzie się Koncert Moniuszkowski na Sali Białej MOK-u w Siedlcach, ul. Pułaskiego 6, wstęp wolny.
 6. Wszystkich pełniących posługę słowa podczas liturgii tj. lektorów i psałterzystów zapraszamy do zakrystii aby odebrać list księdza proboszcza i materiały formacyjne.
 7. Trwa peregrynacja obrazu MB Różańcowej po ul. Bajkowej. Radni duszpasterscy odwiedzają nasze domy, aby zorientować się, kto zechce się włączyć w tę modlitwę i pozostawią pocztówkę z wizerunkiem Maryi. Podczas nawiedzenia będzie można oddać w opiekę Maryi całą rodzinę, dzieci, a za odwiedzane rodziny będziemy sprawować Msze Święte. Proszę dzień wcześniej zapoznać się z zasadami nawiedzenia na Internecie lub w odrębnej teczce.
 8. Trwają nabożeństwa Różańcowe, każdego dnia o godz. 17.15. Prosimy, aby w tym tygodniu liderzy poszczególnych Grup zapisali się jeszcze na prowadzenie Różańca św. w październiku. Jeśli nie możemy być w kaplicy, odmawiajmy w domu, aby zapraszać Maryję do swojego życia.
 9. Bóg zapłać za ofiary złożone w tygodniu wysokości 2390zł.
 10. Zachęcamy do udziału w wyborach, wybierajmy według rozumu i sumienia.
 11. 18 X 2019 r. (piątek) o godz. 12,00 w Katedrze Siedleckiej odbędzie się pogrzeb dzieci utraconych, którzy z jakichś względów nie zostali pogrzebani przez rodziców. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Bp Kazimierz Gurda. Po Mszy św. ciała tych zmarłych dzieci zostaną pochowane w grobie, specjalnie do tego przygotowanym, na Cmentarzu Janowskim w Siedlcach. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 12. WSD zaprasza na Koncert poezji śpiewanej wierszy ks. Jana Twardowskiego, przez artystów krakowskich, z obecnością o. Leona Knabita. WSD Nowe Opole, środa, godz. 19.00. Info plakat.
 13. Eucharystia w intencji pracowników Służby Zdrowia sprawowana przez ks. Bpa Kazimierza odbędzie się w katedrze, 18 X (piątek) godz. 18.00 zaprasza ks. Piotr Pielak, Seminarium o słudze Bożej siostrze Hilarii Główczyńskiej, mistyczce pochodzącej z Podlasia, której proces beatyfikacyjny trwa, odbędzie się w WSD dnia 19 X o godz. 9.30. Wstęp wolny, informacje plakat.
 14. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, od października sugerowana cena 2, 50 zł. Zachęcamy do czytania.
 15. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. Marian Kuźmiński, l. 76. Pg w poniedziałek o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.